Statistika našeho portálu

  • 88 576 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Israel Vibration - reggae v Lucerna Music Baru

19.06.2018 Lucerna Music Bar, Praha

ISRAEL VIBRATION &The Roots Radics Band / JAM support: Fyah Son Bantu / KEN, Mr. Rizla & T-Jah / DEJAMAJSKÁ LEGENDA ISRAEL VIBRATION UŽ V ÚTERÝ POPRVÉ V PRAZE Jamajská legenda Israel Vibration vystoupí premiérově v Praze. Své léty prověřené hymny zazpívá svým fanouškům v úterý 19. června v pražském Lucerna Music Baru. Jedna z nejúspěšnějších roots reggae skupin historie se dala dohromady…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lucerna Music Bar, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

ISRAEL VIBRATION &The Roots Radics Band / JAM
support: Fyah Son Bantu / KEN, Mr. Rizla
& T-Jah / DE

JAMAJSKÁ LEGENDA ISRAEL VIBRATION UŽ V ÚTERÝ POPRVÉ V PRAZE

 

Jamajská legenda Israel Vibration vystoupí premiérově v Praze. Své léty prověřené hymny zazpívá svým fanouškům v úterý 19. června v pražském Lucerna Music Baru. Jedna z nejúspěšnějších roots reggae skupin historie se dala dohromady už začátkem 70. let v Kingstonu a dnes ji tvoří duo Lascelle "Wiss" Bulgin a Cecil "Skelly" Spence, které už roky doprovází proslulá kapela The Roots Radics Band. Jako support vystoupí Fyah Son Bantu se speciálním akustickým setem a selektoři Mr. Rizla & T-Jah. Vstupenky pořídíte v předprodeji za 490 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě 590 Kč.

 

Původně trio Israel Vibration (Lascelle "Wiss” Bulgin, Albert "Apple Gabriel” Craig a Cecil "Skelly” Spence) se dalo dohromady už v období dospívání na rehabilitační klinice Mona, kdy byli všichni tři hospitalizováni s obrnou. Nové vokální trio si záhy začalo vydělávat na skromné živobytí zpěvem na ulicích. Dveře do hudebního světa jim otevřel hned první singl Why Worry, který vznikl v roce 1976 za podpory rastafariánů z Twelve Tribes of Israel. Díky jeho úspěchu pánové brzy předskakovali velkým jménům jako Dennis Brown, Bob Marley nebo Inner Circle.

 

Po vydání několika nahrávek se Israel Vibration přestěhovali na začátku 80. let do New Yorku, kde se jim však nedařilo a trio se na čas rozpadlo. Kariéru Israel Vibration znovu nastartovala deska Strength of My Life, kterou nahráli za doprovodu Roots Radics Bandu. V roce 1997 kapelu opustil Apple Gabriel a od té doby jsou Israel Vibration dvoučlenným tělesem.

 

Wiss a Skelly od té doby nahrávají a koncertují po celém světě. V roce 2012 byli dokonce odměněni nominací na Grammy za desku Reggae Knights. V úterý nás v Lucerna Music Baru čekají ty nejlepší roots reggae vibes, tak si nenechte tento výjimečný koncert ujít!

Další akce v okolí

Jazz klub Tvrz: Libor Šmoldas Organ…

27.06.2019 - 27.06.2019
Praha

Libor Šmoldas Organ Trio. 27.6.2019 od 19.00 hodin

Do zoo Praha za 1,- Kč - jedničku z…

28.06.2019 - 28.06.2019
ZOO Praha Troja

Vstup pro děti s jedničkou z přírodovědy za 1 Kč.

Prvý! dětský festival - Praha

28.06.2019 - 30.06.2019
Holešovice

Prvý! dětský festival je akce zaměřená na děti i hravé dospělé. Na více než 7500 metrech čtverečních si za jedno…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

čtvrtek 27. červen

Dnes má svátek Ladislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete