Statistika našeho portálu

  • 95 700 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Iva Pazderková bojuje proti koronaviru slivovicí!

20.03.2020 - 25.03.2020 Střední Čechy

Také herečka Iva Pazderková a stand-up komička Adéla Elbel musely zrušit svá měsíce dopředu nasmlouvaná živá vystoupení. S čárou přes rozpočet se ale obě vypořádaly s odhodláním sobě vlastním a postavily se ke karanténě čelem. Své fanoušky nenechají ve štychu dopřejí jim Všechno nejlepší. Už v sobotu 21. března od 20:00 pro ně chystají přímý přenos své improvizační talk show, ve které se jich na Mall.tv bude moct kdokoliv zeptat na cokoli.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mall.tv
Oblast
Střední Čechy

Fotogalerie k článku

Iva Pazderková bojuje proti koronaviru slivovicí!

Také herečka Iva Pazderková a stand-up komička Adéla Elbel musely zrušit svá měsíce dopředu nasmlouvaná živá vystoupení. S čárou přes rozpočet se ale obě vypořádaly s odhodláním sobě vlastním a postavily se ke karanténě čelem. Své fanoušky nenechají ve štychu dopřejí jim Všechno nejlepší. Už v sobotu 21. března od 20:00 pro ně chystají přímý přenos své improvizační talk show, ve které se jich na Mall.tv bude moct kdokoliv zeptat na cokoli.

Iva s Adélou nedávno představily svoji novou show "Všechno nejlepší". Kvůli současné situaci, ale pobavily svými "blonďatými" historkami a pohotovými vtípky diváky naživo pouze jednou. "S Ivou se umíme naladit na stejnou vlnu. Nemáme stejný styl humoru, spíš se doplňujeme. Iva je, mám pocit, ta něžnější z nás," charakterizuje rozdělení rolí v jejich prostořekém duu Adéla Elbel. Ta se se kolegyní a kamarádkou neobjeví před kamerami internetové televize poprvé, v rámci 12hodinové show Noční směna spolu ve studiu strávily dokonce celou noc.

"První streamovaná show bude k vidění už teď v sobotu 21. března. Celé představení je hlavně o improvizaci a bude probíhat tak, že nám diváci prostřednictvím chatu budou posílat jakékoli otázky a my na ně budeme s Ivou odpovídat. Obě milujeme improvizaci a rády rychle reagujeme, takže je to trošku battle. Ale láskyplný battle," těší se Adéla a dodává, že je zvědavá, co bude diváky zajímat. "Bizarní dotazy očekávám, protože internet je plný nápaditých hrdinů. Kdyby nás někdo překvapil něčím, na co nebudeme znát odpověď, tak zatímco bude jedna googlit, druhá si třeba upraví make-up, samozřejmě jen nezakryté části obličeje," vtipně dodává Adéla.

Na roušky si obě bavičky nestěžují, naopak. "Jsem poctivá a nepodceňuji žádná opatření. Chovám se tak, abych chránila sebe i ostatní. Přišla jsem sice o příjem, ale zato jsem celé dny jen pár metrů od lednice. Vidím to do budoucna na obezitu a alkoholismus. Navíc díky rouškám ušetřím za rtěnku, zubaře, žvýkačky, kosmetické výplně, epilační vosk na knír, můžu říkat bezhlasně komukoliv cokoliv, zpívat na playback Beyoncé a eroticky špulit pusu na muže, aniž by si toho kdokoliv všiml," přitakává Iva Pazderková, která dbá hlavně na prevenci nemocí. Ve velkém jí celou řadu vitaminů, zeleninu, cvičí a vše zapíjí domácí slivovicí.

Nečekaný zákaz živého vystupování přivedl do úzkých mnoho umělců. "Moje práce se skládá zejména z živých vystupování, takže se teď totálně zastavila. Samozřejmě jsem si našla jiné cesty, jak pracovat a karanténu vydržet, ale upřímně, už se těším, až to pomine. Pódium mi dost chybí," přiznává Adéla, jak prožívá nepříjemné období karantény. "Až tohle všechno skončí, tak jako první věc asi sundám roušku. Tu teď téměř nesundávám a doufám, že to tak mají všichni. Jinak se toho novodobého moru jen tak nezbavíme," uzavírá stand-up komička Adéla, která neztrácí smysl pro humor a věří, že právě to je způsob, jak nelehké období překonat.

 

 

 

Další akce v okolí

Festival Mužsko-Ženského přátelství…

10.09.2021 - 12.09.2021

Přátelství jako cesta k lásce.

Koncert filmové hudby - Příbram

17.09.2021 - 17.09.2021
Legionářů 400, Příbram

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka navštíví město Příbram se svým úspěšným koncertem filmových melodií v rámci svého…

Letňák v kině VI. ročník v Českém K…

13.08.2021 - 14.08.2021
areál Letního kina…

Multižánrový festival Letňák.

Premiérové představení CIRKU La Put…

21.08.2021 - 21.08.2021
Chráněné bydlení Slapy

Jubilejní ročník festivalu CIHLAFEST nedaleko Slapské přehrady se letos uskuteční v sobotu 21. srpna. Po roční pauze na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 24. červenec

Dnes má svátek Kristýna

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete