Statistika našeho portálu

  • 95 099 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Ivan Hlas trio a skupina Knezaplacení

21.01.2013 Třebíč

I. KONCERT HS Obsazení Tria: I. Hlas – kytara, zpěv, Jaroslav Olin Nejezchleba – violoncello, Norbi Kovacs – kytara Obsazení skupiny Knezaplacení: Martin Příhoda – kytara, zpěv, Míla Šlechtová – zpěv, perkuse, Jan Paulík – kytara, zpěv, Ondra Jukl – baskytara Ivan Hlas - skladatel, textař, zpěvák, kytarista, spoluzakladatel kapely Žlutý pes si v roce 1983 založil vlastní skupinu Nahlas, která…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Národní dům Třebíč Třebíč, Karlovo náměstí
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Třebíč
Obec
Třebíč

Fotogalerie k článku

I. KONCERT HS Obsazení Tria: I. Hlas – kytara, zpěv, Jaroslav Olin Nejezchleba – violoncello, Norbi Kovacs – kytara Obsazení skupiny Knezaplacení: Martin Příhoda – kytara, zpěv, Míla Šlechtová – zpěv, perkuse, Jan Paulík – kytara, zpěv, Ondra Jukl – baskytara Ivan Hlas - skladatel, textař, zpěvák, kytarista, spoluzakladatel kapely Žlutý pes si v roce 1983 založil vlastní skupinu Nahlas, která fungovala s různými obměnami až do r. 1995. Začátkem roku 2003 založil novou skupinu pod názvem Růžový brejle ve složení Hlas, Norbi Kovács, Jaroslav Olin Nejezchleba (trio), Martin Štec, David Landštof a od roku 2005 bohatě koncertuje s triem Hlas + Nejezchleba + Kovács, v tomto obsazení v roce 2008 vydali nové album Láska jako oliva a v prosinci 2011 DVD Ivan Hlas Trio – Koncert. I. Hlas vytvořil také hudbu k mnoha filmům jako např. Šakalí léta, Báječná léta pod psa ad. Koncert je založen na hudební spolupráci I. Hlase a skupiny Knezaplacení, kde I. Hlas vystupuje se svým Triem Ivana Hlase. Uslyšíte písničky z nové desky "Láska jako oliva", ale i známé hity jako např. Karlín, Malagelo, Aranka umí hola hej apod. Skupina Knezaplacení se zúčastňuje folkových a jiných hudebních festivalů, do jejich repertoáru patří zejména vlastní písně, hraje však i blues a také oblíbené bossa novy.

Předprodej od 14. 1. 2013

Mapa

Další akce v okolí

Čechomor Kooperativa Tour 33 radost…

06.08.2021 - 06.08.2021
Zámek Náměšť nad Oslavou

Čechomor vyráží na letní Kooperativa Tour s novou deskou Radosti života a zároveň oslaví 33 let skupiny na hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 15. duben

Dnes má svátek Anastázie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete