Statistika našeho portálu

  • 98 926 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Jarní slavnosti u rozhledny Nisanka 2017 - Nová Ves nad Nisou

13.05.2017 Nová Ves nad Nisou

Mezi nejpopulárnější a zároveň nejnavštěvovanější akce nabízené Vám redakcí Atlasu Česka patří ty, které kombinují zážitky pro celou rodinu spolu s pohybem na čerstvém vzduchu. I proto Vám s radostí představujeme "Jarní slavnosti u rozhledny Nisanka", které se každoročně v květnu konají u 32 metrů vysoké rozhledny nacházející se nedaleko obce Nová Ves nad Nisou na návrší Jizerka.Na co se můžete…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Mezi nejpopulárnější a zároveň nejnavštěvovanější akce nabízené Vám redakcí Atlasu Česka patří ty, které kombinují zážitky pro celou rodinu spolu s pohybem na čerstvém vzduchu. I proto Vám s radostí představujeme "Jarní slavnosti u rozhledny Nisanka", které se každoročně v květnu konají u 32 metrů vysoké rozhledny nacházející se nedaleko obce Nová Ves nad Nisou na návrší Jizerka.

Na co se můžete těšit

Z místa otevřeného pro turisty a výletníky v roce 2007 si můžete užít doslova čarokrásný pohled na oblast Krkonoš a Jizerských hor. Během slavnostního dne se zde můžete zúčastnit bohatého a zábavného programu, který zahrnuje vystoupení folklorních souborů, jazzové koncerty, žonglérská vystoupení, kreace břišních tanečnic, divadelní představení pro děti či kreativní workshop pro širokou veřejnost.

Atraktivní novinkou posledních ročníků je i pohádková stezka s několika úkoly pro malé i velké, které si můžete projít v nedaleké vzdálenosti od rozhledny. Jen pro doplnění uvádíme informaci, že celou akci zde pořádá Novoveský okrašlovací spolek. A pokud se Vám zde zalíbí, můžete se sem vydat i v první den nového roku, kdy zde probíhá Novoroční výstup na rozhlednu.

Jarní slavnosti u rozhledny Nisanka 2017

Program:

10:00 - zahájení starostou
10:15 - 11:00 – Novovesánek – DPS pod vedením Z. Kubelkové
11:00 - 11:20– ukázka výcviku psů
12:30 - 13:20 – divadlo
13:30 - 14:30 – TRIO LUBOŠE POSPÍŠILA
15:00 - 17:00 – 4FUN
Doprovodný program: předvedení hasičské techniky, výtvarné dílničky, jízda na koních.
Změna programu vyhrazena.
Suvenýry, drobné dárky a různé občerstvení ve stánkovém prodeji.
Akci pořádá obec Nová Ves nad Nisou za podpory Novoveského okrašlovacího spolku, Spolku pro volný čas NOVOVESAN, Sboru dobrovolných hasičů Nová Ves n. N., ZŠ a MŠ Nová Ves nad Nisou.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Advent na Kittelovsku 2022 - Pěnčín

06.12.2022 - 10.12.2022
Kittelovo muzeum p.o.

Advent na Kittelovsku Od 6.12. Příležitostná odpolední kavárna s benefičním prodejem a každodenním programem. 10.12.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete