Statistika našeho portálu

  • 90 631 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Jazykové Expo na náměstí v Berouně

02.09.2012 Beroun

Novinku připravila na začátek letošního školního roku Jazyková škola Jill. Dne 2. září pořádá od 10:00 na Husově náměstí premiérový ročník akce nazvané Jill EXPO 2012 s podtitulem Mluvme spolu / Let´s speak together. Pro malé účastníky jsou od 10:00 do 18:00 připravené různorodé programy s hudbou, hrami a malováním se zkušenými lektory a rodilými mluvčími. Celodenní aktivity vystřídá…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Beroun, Husovo náměstí
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Beroun
Obec
Beroun

Fotogalerie k článku

Novinku připravila na začátek letošního školního roku Jazyková škola Jill. Dne 2. září pořádá od 10:00 na Husově náměstí premiérový ročník akce nazvané Jill EXPO 2012 s podtitulem Mluvme spolu / Let´s speak together.

Pro malé účastníky jsou od 10:00 do 18:00 připravené různorodé programy s hudbou, hrami a malováním se zkušenými lektory a rodilými mluvčími. Celodenní aktivity vystřídá např. anglické divadlo The Bear Educational Theater s dvěma představeními: Jackie and the Giant a The History of England. Zúčastnit se může každý, kdo má rád angličtinu a zábavu.

Po tuto dobu si rodiče mohou projít různé aktivity pro dospělé nebo sledovat ukázky aktivit. Kolem 12.hodiny je na programu hudební představení Drumben. K dispozici bude 200 bubnů, na které si budete moci zahrát.

Kromě angličtiny si budou moci příchozí procvičit i tělo. K dispozici zde bude paintball - 15 metrová střelnice, kde si můžete vyzkoušet střelbu na cíl z různých druhů paintballových značkovačů. Bude možné si vyzkoušet závodní rakety Petra Koukala, dvojnásobného olympijského reprezentanta a vlajkonoše české olympijské výpravy v Londýně, který s sebou přiveze na ukázku i olympijské oblečení a světoznámé holínky.

Akce bude mít i charitativní podtext: Od 10:00 do 18:00 budete mít možnost zakoupit předměty vyrobené klienty o.p.s. Dobromysl a dozvědět se více o adopci dětí na dálku ve stánku Pro-Contact.

Své stánky tu budou mít např. British Council se zaměřením na mezinárodní jazykové zkoušky, nakladatelství Oxford University Press, Cambridge University Press, knihkupectví English books i španělský Instituto Cervantes a Jazyková škola JILL a JILL Care. Chybět nebude ani občerstvení z populární berounské restaurace Blackdog Cantina či vinotéky Ajeto! Přímo v prostorách jazykové školy se budou konat přednášky a semináře.

Kompletní program najdete na www.jazykovaskolajill.cz

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Halloween - Muzeum Českého krasu - …

24.10.2019 - 24.10.2019
Muzeum Českého krasu,…

Říše mrtvých se otevře ve čtvrtek 24. října v Muzeu Českého krasu v Berouně. Akce se ponese v duchu pohádky COCO. Na…

Zamykání výhybek - Svatý Jan pod Sk…

26.10.2019 - 26.10.2019
Svatý Jan pod Skalou

V sobotu 26.10. 2019 ukončíme sezónu akcí „Zamykání výhybek“.

Zámecký svatomartinský košt - Králů…

23.11.2019 - 23.11.2019
Králův Dvůr

Volná degustace vzorků Svatomartinských a mladých vín ročníku 2019 se uskuteční v sobotu 23. listopadu od 13 hodin na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete