Statistika našeho portálu

  • 95 455 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Jiný rozměr poznání s Charitou Přerov

25.09.2020 Přerov

Nezisková křesťanská organizace Charita Přerov se chystá realizovat Den s Charitou. Jedná se o jeden zážitkový den, v rámci kterého návštěvníci mají možnost nahlédnout pod pokličku odborné práce Charity

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Uvědomění, odborný přístup a vstřícné jednání jsou každodenní cestou všech pracovnic a pracovníků Charity Přerov, jakožto církevní neziskové organizace. Ta má již přes 27 let ve vínku odbornou pomoc, kterou poskytuje s láskou a otevřeným srdcem všem, kteří ji potřebují.

"Jde nám o to, aby pro lidi byla jejich životní cesta snazší. A proto jim v obtížných životních situacích poskytujeme nejen odbornou péči, ale také poradenství." Uvedla Mgr. Alena Pizúrová, ředitelka Charity Přerov.

V současné době Charita Přerov zaštiťuje sedm odborných služeb, které v rámci Dne s Charitou 25. 9. 2020 v Galerii Přerov budou interaktivní formou představeny.

"V rámci připraveného programu se představí každá z našich služeb. Například za Domácí zdravotní a hospicovou péči se zdravotní sestry zaměří na informace o krevním tlaku a na jeho měření. Občanská poradna a poradna pro dlužníky nabídne zábavný a odborný kvíz. Charitní pečovatelská služba ukáže komplexní přístup k duševnímu i fyzickému zdraví. Romské komunitní centrum Žížalka nabídne trochu kreativní a barevné tvorby. Setkávaní seniorů SPOLU předvede pohybové aktivity. Chybět nebude ani Nízkoprahové denní centrum Lorenc a Romské komunitní centrum Lačo jilo – Dobré srdce s kulturní vložkou," dodává ředitelka Charity Přerov.

V rámci Dne s Charitou budou přítomny školené pracovnice připravené poradit a odpovědět na všechny dotazy. Zájemci o jakoukoli ze služeb se budou moci seznámit s podrobnými informacemi o poskytované péči.

"Den s Charitou Přerov připravujeme jako interaktivní a zábavný den, ze kterého si kromě dobrého zážitku návštěvníci odnesou také hodnotné informace a kontakty na naše pracovníky. Těšíme se na společné setkání 25. 9. 2020. od 9 do 17 hodin v Galerii Přerov," za organizační tým doplňuje Vendula Novotná.

Více informací naleznete na:https://www.prerov.charita.cz/

 

Mapa

Další akce v okolí

Závěrečný koncert Mezinárodního dir…

02.07.2021 - 02.07.2021
Reduta

Završení mezinárodního dirigentského kurzu Moravské filharmonie Olomouc koncertem pro veřejnost.

Beerfest Olomouc 2021 - Olomouc

02.07.2021 - 03.07.2021
Korunní pevnůstka -…

19. ročník pivní festivalu Beerfest Olomouc 2021

QUEENIE UNIVERSUM TOUR - Olomouc

13.07.2021 - 13.07.2021
Olomouc, Korunní…

QUEENIE i letos vyrážejí na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour zavítají 13. 7. do Olomouce. Stejně jako v roce…

Závěrečný koncert Mezinárodního dir…

27.08.2021 - 27.08.2021
Reduta

Završení mezinárodního dirigentského kurzu koncertem pro veřejnost.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 15. červen

Dnes má svátek Vít

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete