Statistika našeho portálu

  • 96 486 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Jiný rozměr poznání s Charitou Přerov

25.09.2020 Přerov

Nezisková křesťanská organizace Charita Přerov se chystá realizovat Den s Charitou. Jedná se o jeden zážitkový den, v rámci kterého návštěvníci mají možnost nahlédnout pod pokličku odborné práce Charity

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Uvědomění, odborný přístup a vstřícné jednání jsou každodenní cestou všech pracovnic a pracovníků Charity Přerov, jakožto církevní neziskové organizace. Ta má již přes 27 let ve vínku odbornou pomoc, kterou poskytuje s láskou a otevřeným srdcem všem, kteří ji potřebují.

"Jde nám o to, aby pro lidi byla jejich životní cesta snazší. A proto jim v obtížných životních situacích poskytujeme nejen odbornou péči, ale také poradenství." Uvedla Mgr. Alena Pizúrová, ředitelka Charity Přerov.

V současné době Charita Přerov zaštiťuje sedm odborných služeb, které v rámci Dne s Charitou 25. 9. 2020 v Galerii Přerov budou interaktivní formou představeny.

"V rámci připraveného programu se představí každá z našich služeb. Například za Domácí zdravotní a hospicovou péči se zdravotní sestry zaměří na informace o krevním tlaku a na jeho měření. Občanská poradna a poradna pro dlužníky nabídne zábavný a odborný kvíz. Charitní pečovatelská služba ukáže komplexní přístup k duševnímu i fyzickému zdraví. Romské komunitní centrum Žížalka nabídne trochu kreativní a barevné tvorby. Setkávaní seniorů SPOLU předvede pohybové aktivity. Chybět nebude ani Nízkoprahové denní centrum Lorenc a Romské komunitní centrum Lačo jilo – Dobré srdce s kulturní vložkou," dodává ředitelka Charity Přerov.

V rámci Dne s Charitou budou přítomny školené pracovnice připravené poradit a odpovědět na všechny dotazy. Zájemci o jakoukoli ze služeb se budou moci seznámit s podrobnými informacemi o poskytované péči.

"Den s Charitou Přerov připravujeme jako interaktivní a zábavný den, ze kterého si kromě dobrého zážitku návštěvníci odnesou také hodnotné informace a kontakty na naše pracovníky. Těšíme se na společné setkání 25. 9. 2020. od 9 do 17 hodin v Galerii Přerov," za organizační tým doplňuje Vendula Novotná.

Více informací naleznete na:https://www.prerov.charita.cz/

 

Mapa

Další akce v okolí

MIKULÁŠ DĚTEM 2021 - Jeseník

05.12.2021 - 05.12.2021
areálu bývalého…

Tradiční mikulášská nadílka, kde se nám zjeví andělé, přijde Mikuláš a nebude chybět ani neposedná čertovská družina.

Když se struny propojí v jemné medi…

07.12.2021 - 07.12.2021
Reduta

Relaxační hudební podvečer pro nastávající maminky a rodiče s dětmi do jednoho roku, ve kterém zazní lahodný souzvuk…

Hudba času adventního a vánočního -…

10.12.2021 - 10.12.2021
Reduta

Koncert Moravské filharmonie Olomouc, na kterém zazní adventní a vánoční písně v podání hudebního souboru Hradišťan.

Benefiční adventní koncert :Moravsk…

12.12.2021 - 12.12.2021
Arcibiskupský palác v…

Benefiční adventní koncert v podání hudebního ansámblu Trio Martinů a sólisty Pavlem Hánou v prostorách Arcibiskupského…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete