Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

JIŘÍ KRAMPOL, host pořadu: IVO ŠMOLDAS - Třebíč

24.10.2012 Třebíč

Český herec a moderátor, známý především jako dabingový herec, který dabuje filmy, ve kterých hraje Jean-Paul Belmondo, po smrti Františka Filipovského převzal i dabing komika Louise de Funčse. Divákům je známý z televizního pořadu Nikdo není dokonalý, který sám moderuje, ale také např. ze seriálu Malý pitaval z velkého města. Do svého zábavného pořadu si tentokrát přizval hosta Ivo…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Český herec a moderátor, známý především jako dabingový herec, který dabuje filmy, ve kterých hraje Jean-Paul Belmondo, po smrti Františka Filipovského převzal i dabing komika Louise de Funčse. Divákům je známý z televizního pořadu Nikdo není dokonalý, který sám moderuje, ale také např. ze seriálu Malý pitaval z velkého města. Do svého zábavného pořadu si tentokrát přizval hosta Ivo Šmoldase – spisovatele, básníka, moderátora a svým způsobem i baviče, který má díky svému neotřelému a inteligentnímu humoru spoustu příznivců. Do povědomí diváků se dostal v televizních pořadech Haliny Pawlovské. Proslavil ho hlavně jeho suchý humor.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 28. říjen

Státní svátek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete