Statistika našeho portálu

  • 95 133 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

JIŘÍ MEITNER:OHLÉDNUTÍ – LÉTA 1975-2013

06.03.2013 - 28.03.2013 Prachatice

Jiří Meitner v prachatické galerii Dolní brána představí svou tvorbu z let 1975 / 2013 – olejomalby, pastely a grafiku. Díla Jiřího Meitnera výstižně charakterizují umělcův vývoj. Malíř zpočátku váhající mezi kubismem a impresionismem nakonec dospěl k osobitému stylu, který sám nazval imaginárním realismem. Prostřednictvím pláten a kreseb tak Meitner otevírá pohled do svého nitra. Výbušnou…

Adresa a kontaktní informace

Jiří Meitner v prachatické galerii Dolní brána představí svou tvorbu z let 1975 / 2013 – olejomalby, pastely a grafiku. Díla Jiřího Meitnera výstižně charakterizují umělcův vývoj. Malíř zpočátku váhající mezi kubismem a impresionismem nakonec dospěl k osobitému stylu, který sám nazval imaginárním realismem. Prostřednictvím pláten a kreseb tak Meitner otevírá pohled do svého nitra. Výbušnou barevnost malířových děl zachovává netradiční kombinace teplých a studených tónů. Výstavu uvede V. Procházka.

VERNISÁŽ V ÚTERÝ 5. BŘEZNA V 17.00 HOD.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 22. duben

Dnes má svátek Evženie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete