Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Jurkovič Open Air 2022

16.07.2022 Jílové u Prahy

Jurkovič Open Air v sobotu 16. července v Jílovém u Prahy! Na letošním Jurkovič Open Air 2022 bude jedna hvězda střídat druhou! Návštěvníci festivalu se mohou těšit na Michala Prokopa, Ivana Hlase Trio, Flamengo Reunion Session, Barboru Polákovou, Krausberry, Fusion Eichler Trio a mnoho dalších! Za dobu od svého vzniku si vydobyl pevné místo mezi festivaly nejen díky skvělé atmosféře v příjemném parku města, ale hlavně promyšlenou dramaturgií. Nejinak tomu bude i v tomto roce. JURKOVIČ OPEN AIR vznikl na počest bluesmana a výrobce kytar Petera Jurkoviče. Během hudebního svátku, který se koná v sobotu 16. července 2022 se na dvou scénách vystřídá desítka účinkujících. Za všechny jmenujme legendární Flamengo, které připomene padesáté výročí desky Kuře v hodinkách, Krausberry, Ivana Hlase, Michala Prokopa, ale i o generaci mladší hudebníky The Bladderstones, zpěvačku a herečku Báru Polákovou. A navíc: Jílovské regionální muzeum připravilo unikátní výstavu elektrických kyta

Adresa a kontaktní informace

Jurkovič Open Air v sobotu 16. července v Jílovém u Prahy!

 

Na letošním Jurkovič Open Air 2022 bude jedna hvězda střídat druhou! Návštěvníci festivalu se mohou těšit na Michala Prokopa, Ivana Hlase Trio, Flamengo Reunion Session, Barboru Polákovou, Krausberry, Fusion Eichler Trio a mnoho dalších!

 

Za dobu od svého vzniku si vydobyl pevné místo mezi festivaly nejen díky skvělé atmosféře v příjemném parku města, ale hlavně promyšlenou dramaturgií. Nejinak tomu bude i v tomto roce.

JURKOVIČ OPEN AIR vznikl na počest bluesmana a výrobce kytar Petera Jurkoviče. Během hudebního svátku, který se koná v sobotu 16. července 2022 se na dvou scénách vystřídá desítka účinkujících. Za všechny jmenujme legendární Flamengo, které připomene padesáté výročí desky Kuře v hodinkách, Krausberry, Ivana Hlase, Michala Prokopa, ale i o generaci mladší hudebníky The Bladderstones, zpěvačku a herečku Báru Polákovou.

A navíc: Jílovské regionální muzeum připravilo unikátní výstavu elektrických kytar, které vznikly v tomto historickém městě za posledních 25 let. Nástroje z Jílového vlastní i takové hvězdy jako Jeff Beck nebo Billy Gibbons (ZZ TOP). Výstava provede návštěvníky výrobou kytary od výběru dřeva až po naleštěný finální výrobek. Připomene hlavně jejich autora – kytaráře Petera Jurkoviče.

Výstava bude v den konání festivalu Jurkovič Open Air 2022 zpřístupněná všem návštěvníkům akceVstupenky lze zakoupit v síti GoOut, nebo na místě.

https://goout.net/cs/jurkovic-open-air-2022/szjjtjs/

 

Mapa

Další akce v okolí

Nučický Kahan 2023 - Nučice

12.10.2023 - 14.10.2023
Lidový dům Nučice

Ochotnický spolek ŽUMPA z Nučic vás srdečně zve na desátý jubilejní ročník přehlídky amatérských divadel NUČICKÝ KAHAN.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 29. září

Dnes má svátek Michal

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete