Statistika našeho portálu

  • 92 488 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 175 Míst a památek

Just Ride Deštné v Orlických horách

26.01.2019 Deštné v Orlických horách

Série snowboardových happeningů JUST RIDE TOUR letos oslaví svůj jubilejní 10. ročník a my za Freeride.cz SNOW pro vás společně s našimi partnery připravujeme opět nabitý program na celkem pět zimních sobot. Postupně letos objedeme resorty Skiareál Špindlerův Mlýn, Skicentrum Deštné v Orlických horách, Skibukovka, Ještěd - Hory za rohem a novinkou bude Ski Aréna Karlov v Jeseníkách.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Skicentrum Deštné v Orlických horách, Deštné 171
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Deštné v Orlických horách

Fotogalerie k článku

Moc rádi také představujeme našeho nového titulárního partnera, kterým je televizní stanice Prima COOL. Společnými silami chceme nejen naše akce, ale snowboarding jako celek co nejvíce medializovat a přiblížit opět trochu více široké veřejnosti.

TERMÍNY A LOKALI|TY:

sobota 19. ledna 2019 - Skiareál Špindlerův Mlýn / Svatý Petr / Snowparky Špindlerův Mlýn
sobota 26. ledna 2019 - Skicentrum Deštné v Orlických horách / YOUR Park Deštné
sobota 9. února 2019 - Skibukovka / Snowpark Bukovka
sobota 16. února 2019 - Ještěd - Hory za rohem / Snowpark Ještěd
sobota 9. března 2019 - Ski Aréna Karlov

Součástí programu bude jako vždy test centrum nabitý produkty aktuální sezóny od téměř všech značek, které jsou k dostání na českém trhu.

Na své si opět přijdou mladí závodníci, kteří budou v rámci Horsefeathers Kids Snowboard Tour soutěžit nejen o medaile a věcné ceny, ale také o produktový sponzoring od HORSEFEATHERS CLOTHING a snowboardový camp od Česká Snowboardová Škola na rakouském Kaprunu! Ti starší zase poměří síly ve SNOWBOARD ZEZULA Jib Contestu a Mercedes-Benz Best Tricku.

Pro začínající i všechny, kdo se budou chtít něčemu přiučit, bude k dispozici opět TempleStore.cz Free Coaching s profesionálními instruktory snowboardingu. Na konci dne proběhne i další zábavný Ollie Contest, opět v režii Temple Storu.

To ale zdaleka není všechno. Ve stanovém městečku bude hned několik zón našich parťáků, ve kterých najdete spoustu zábavy. Mercedes-Benz Vans CZ představí svoje nejnovější dodávky a budete si moci zahrát herní driving simulátor o super ceny.

Prima COOL připraví chill-out se zajímavým programem a mimo jiné dorazí na každou zastávku natočit reportáž, takže se možná objevíte v telce, jupí ;-) Stejně tak bude na místě další štáb, a to pro změnu naší #FreerideTV, která bude natáčet další díly do rubriky Event Report.

V rámci Just Ridu se samosebou třídí odpad, a to díky dlouholeté spolupráci s projektem Samosebou.cz, který má za cíl osvětu týkající se recyklace a zmíněného třídění odpadu. V Samosebou zóně se budete moci zúčastnit zajímavých soutěží, dozvědět se spousty nových informací a vyhrát super ceny.

Celodenní hudební podkres pro pohodovou náladu je samozřejmostí a informacemi vás bude "krmit” náš šéfredaktor snowboardové sekce Freeride.cz, moderátor FreerideTV a člen Horsefeathers Clothing snb teamu Honza "Lohy” Lohynský. Občerstvení pivkem i horkým ciderem zajistí ExcelentCZ bar.

Nedílnou součástí všech Just Ridů je samozřejmě i afterparty, o kterou ani letos nepřijdete. Těšte se na super zábavu po celodenním ježdění za rytmů od předních českých DJs!

To je zatím na úvod vše, podrobnější novinky budeme zveřejňovat průběžně tady na události, takže přijměte pozvánku na event, ať vám nic neunikne, a určitě pozvěte svoje kámoše!

Těšíme se na vás! FRJR crew

Mapa

Další akce v okolí

III.Půtovy zámecké slavnosti - Kvas…

27.06.2020 - 27.06.2020
Kvasiny

Srdečně si tímto dovolujeme všechny zájemce o historii, ať již z řad šermířů, či diváků, pozvat na již třetí ročník…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 19. únor

Dnes má svátek Patrik

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete