Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Kali a Peter Pann - Ale ne show

01.08.2020 Kroměříž

Momentálně nejúspěšnější slovenský rapper Koloman Magyary, který vystupuje pod uměleckým jménem Kali, vyráží v srpnu na koncertní šňůru po Moravě. Svoji „ALE NE SHOW!“ odstartuje společně s producentem Peterem Pannem a dalšími hosty v sobotu 1. srpna 2020 na Výstavišti v Kroměříži.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Největší hity Kaliho jako "Koniec je nový začiatok", "Kto to povedal?", "Užívám si to", "NIKTO", "Dezert" ale i songy z posledního alba "ALE NE" zazní první srpnovou sobotu od 20 hodin v areálu Výstaviště Kroměříž. "Jsem rád, že se po delší přestávce opět můžeme vrátit na stage a doufám, že si lidé přijdou s námi koncert pořádně užít," řekl rapper Kali.

Během turné se představí společně s dalšími slovenskými interprety jako je talentovaná slovenská zpěvačka Claudia, hudební uskupení Terapie nebo charismatický DJ JAY JAY. "KALI se rozhodl vytáhnout na koncerty celý label Kali Record a návštěvníci tak budou mít neopakovatelnou možnost vidět všechny pohromadě," vysvětlil Lukáš Lauman za pořádající agenturu Backstage agency.

Areál výstaviště se návštěvníkům otevře v 17 hodin, koncert začíná ve 20 hodin a od 23 hodin na něj naváže oficiální afterparty v Music club TABU Kroměříž.

Vstupenky jsou v předprodeji na www.vystavistekromeriz.cz. Cena vstupenky v 1. vlně je 250 Kč a ve 2. vlně 280 Kč. Děti do 150 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.

Více informací na https://www.facebook.com/events/584607469103947/

Turné následně pokračuje 8. srpna ve Veselí nad Moravou a 22. srpna ve Slavičíně. 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 15. květen

Dnes má svátek Žofie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete