Statistika našeho portálu

  • 89 475 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Kapela Lovesong Orchestra pořádá dobročinný hudební workshop pro děti ze ZŠ Poznaňská - Praha

10.12.2018 Praha

Lovesong Orchestra, pětičlenná dechovka kapelníka Tomáše Průši, která v Čechách zavádí nový styl zábavy u živé muziky, pořádá workshop pro děti ze ZŠ Poznaňská při psychiatrické léčebně Bohnice. Ten proběhne 10. prosince v pražském Rock Café.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Kapela Lovesong Orchestra hraje nejraději akusticky přímo mezi publikem, jenž se snaží různými způsoby do vystoupení zapojit a předat mu tak maximální autentické zážitky. Nově připravila koncept hudebního workshopu na téma "Jak se dělá kapela", který poprvé představí dětem ze ZŠ Poznaňská. Školu navštěvují žáci, kteří pro své zdravotní či jiné potíže nejsou schopni zvládnout běžnou základní školu s velkým počtem žáků ve třídě. Děti se na workshopu od Lovesong Orchestra dozví, jak používat jednotlivé nástroje, vyzkouší si je, a nakonec si společně zahrají jednoduchou skladbu. Workshop bude součástí jendoho z pravidelných projektových dnů, které škola pořádá, a v rámci kterého je pro děti připravena také exkurze po historické budově Národního Divadla.

 

Tomáš Průša, zakladatel a kapelník Lovesong Orchestra, řekl:

 

"S kapelami, v nichž jsem v minulosti působil (Vltava, The Tap Tap), jsme často hráli na různých akcích pro charitu, v jejíž prospěch jsme věnovali náš honorář. Časem jsem se ale inspiroval k tomu, že lepší možností bude vymyslet si vlastní dobročinnou akci, které skutečně věřím. Mám zkušenosti z rodiny, jak silně dokáže živá hudba působit na postižené děti, a s klukama z Lovesong Orchestra chceme postupně najít cestu, jak právě tyto děti zapojit."     

 

Workshop pro děti ze ZŠ Poznaňská se uskuteční pouhých pár dnů před křestem prvního alba kapely Lovesong Orchestra s názvem Naživo!. Album bylo skutečně nahráno při živém vystoupení a prostor na něm dostali i fanoušci kapely. Slavnostní křest proběhne na tradiční zimní Balkan Fiestě, která se koná v Café NONA (ve 3. patře Nové scény Národního divadla) v sobotu 15. prosince od 21:00 hodin. Vstupenky na akci lze zakoupit na https://www.smsticket.cz/nakup/krok-1-vyber/14249-balkan-fiesta-gyspy-coro-moro za 140 Kč.

 

Pro více informací o základní škole Poznaňská navštivte www.zs-poznanska.cz.

Podrobnější informace k nové desce Lovesong Orchestra naleznete na www.lovesongorchestra.cz/nazivo.

Další akce v okolí

Koncert ve Fashion Arena - Praha

15.08.2019 - 18.08.2019
Praha

Outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích pro své zákazníky připravuje od čtvrtka 15. do neděle 18.…

Prohlídky pro děti na Chvalském zám…

16.08.2019 - 18.08.2019
Chvalský zámek, Na…

Můžete se těšit na večerní prohlídky výstavy, letní kino zdarma, komentované prohlídky s princeznami i dobroty ze…

Komentovaná prohlídka Viktoriánská …

17.08.2019 - 18.08.2019
Muzeum Kouzlo starých…

Přijďte zjistit jako probíhalo těhotenství, porod a výchova dětí ve viktoriánské éře.

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 17. srpen

Dnes má svátek Petra

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete