Statistika našeho portálu

  • 96 243 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Karlovarský skřivánek 2018 - Karlovy Vary

26.03.2018 - 28.03.2018 Karlovy Vary

Každá ze současných pěveckých hvězd začínala svou pěveckou dráhu na některé z dětských soutěží či při vystoupení před malým počtem diváků. Chcete-li se i Vy seznámit s uměním začínajících pěveckých nadějí, máme pro Vás ideální tip na návštěvu jedné ze soutěžních akcí.Co Vás na akci čekáV Karlových Varech se každoročně v březnu koná vyvrcholení pěvecké soutěže "Karlovarský skřivánek" v rámci níž…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Základní škola a Základní umělecká škola
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Karlovy Vary

Každá ze současných pěveckých hvězd začínala svou pěveckou dráhu na některé z dětských soutěží či při vystoupení před malým počtem diváků. Chcete-li se i Vy seznámit s uměním začínajících pěveckých nadějí, máme pro Vás ideální tip na návštěvu jedné ze soutěžních akcí.

Co Vás na akci čeká

V Karlových Varech se každoročně v březnu koná vyvrcholení pěvecké soutěže "Karlovarský skřivánek" v rámci níž poměřují svůj um a talent děti a mládež ve věku 6 až 15 let. Po tři dny se střetávají v noblesní aule karlovarské Základní školy a Základní umělecké školy a bojují o vavříny vítězství v několik kategoriích. Diváci se dočkají lidových písní, populárních melodií z muzikálů, árií ze slavných oper i canzonetty starých mistrů. Odborná i laická veřejnost si na soutěži nejvíce cení příležitosti, kterou poskytuje začínajícím zpěvákům, aby předvedli nejen kvalitu hlasu, ale i svůj vztah a postoj k hudbě obecně. Autentická atmosféra soutěže se jen těžko reprodukuje přes psané řádky, a i proto Vás co nejsrdečněji zveme na další ročník této stále populárnější soutěže.

Karlovarský skřivánek 2018

 

Těšíme se na vás ve dnech 26. - 28. 3. 2018.

 

 

 


                               
                               

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 18. říjen

Dnes má svátek Lukáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete