Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Káva s divadlem & přehlídka chutí v Turnově

01.02.2013 - 31.12.2014 Turnov

Každý den připravujeme kávu DoubleShot - v přístroji Vacuum Pot přímo na vašem stole. Ochutnat můžete také čerstvé bagety z domácího pečiva, přírodní limonády Fentimans nebo oblíbené domácí dezerty. Káva s divadlem - vacuum pot - připravíme vám ji přímo na stole, o kávě vám rádi budeme vyprávět a provedeme vás jejím světem. Poctivé domácí dezerty a také bagety - vždy plněné čerstvými surovinami.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Každý den připravujeme kávu DoubleShot - v přístroji Vacuum Pot přímo na vašem stole. Ochutnat můžete také čerstvé bagety z domácího pečiva, přírodní limonády Fentimans nebo oblíbené domácí dezerty. Káva s divadlem - vacuum pot - připravíme vám ji přímo na stole, o kávě vám rádi budeme vyprávět a provedeme vás jejím světem. Poctivé domácí dezerty a také bagety - vždy plněné čerstvými surovinami. Ty nejlepší čaje (ručně sbíranou směs z Bílých Karpat či čerstvý zázvorový a mátový), v létě domácí zmrzlina, vždy místní mošty a přírodní limonády Fentimans. Vína zastupuje rodinné vinařství Hruška. Vše pečlivě vybíráme a připravujeme ten nejlepší zážitek pro vaše chuťové buňky.

V pátek večer navíc s živým piánem. Celá jedna část je zaměřená na rodiny s dětmi. Myslíme hravě a zdravě!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 15. květen

Dnes má svátek Žofie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete