Statistika našeho portálu

  • 96 465 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

22. Filmová přehlídka Kino na hranici

21.08.2020 - 28.08.2020 Český Těšín

Hranice jsou otevřeny! Kino na hranici se bude konat v srpnu

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V souvislosti s úplným otevřením hranic s Polskem se filmová přehlídka Kino na hranici v Českém Těšíně a Cieszyně bude konat v avizovaném termínu, od 21. do 26. srpna.

Most Družby na řece Olze v Těšíně (státní hranice) je symbolem spolupráce a koexistence obyvatel Cieszyna a Českého Těšína. Stejně i název festivalu Kino na hranici odkazuje na stavění mostu mezi městy a lidmi.


"Znovuotevření hranice byla skutečnost, na kterou jsme čekali a díky ní potvrdili konečný termínu Kina na hranici 21.-26. srpna. Cieszyn a Český Těšín se opět staly jedním městem v noci z 29. na 30. června! Zintenzivňujeme tedy přípravy. Spoluorganizátoři letošního ročníku budou oba města, protože k zajištění vašeho bezpečí budeme potřebovat pomoc mnoha institucí a městských služeb", vysvětluje ředitelka festivalu Jolanta Dygoś. "Zřejmě nás čeká jiný a – jak je vidno – historický ročník. Budeme muset respektovat nutná omezení a doporučení. To znamená, že bude méně svobody, ale – v to pevně věřím – stejně hodně vřelosti a radosti ze setkání. Především záleží na účastnících, dodržování bezpečnostních opatření a řízení se pravidly, která zrovna tvoříme. Snad nám tyto prázdniny dovolí, abychom si to užili plnými doušky v obou Těšínech. Oba města se moc těší na příjezd účastníků našeho festivalu a spolu s námi připravují řádu atrakcí.

22. Filmová přehlídka Kino na hranici se bude konat od 21. do 26. srpna v Českém Těšíně a Cieszyně.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 30. listopad

Dnes má svátek Ondřej

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete