Statistika našeho portálu

  • 87 729 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Kinobus - Praha Opatov

11.08.2014 - 14.08.2014 Praha Opatov

Dopravní podnik hlavního města Prahy odstartuje v pondělí 23. června 2014 na pražském Petříně již sedmý ročník tradičního letního filmového turné prostřednictvím mobilního kina s názvem Kinobus.V letošním roce pojízdné kino navštíví celkem 12 lokalit v Praze, kde celkem uskuteční 49 projekcí. Každý den od pondělí do čtvrtka bude na programu jeden celovečerní film z tuzemské produkce, v rámci…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha Opatov
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Dopravní podnik hlavního města Prahy odstartuje v pondělí 23. června 2014 na pražském Petříně již sedmý ročník tradičního letního filmového turné prostřednictvím mobilního kina s názvem Kinobus.

V letošním roce pojízdné kino navštíví celkem 12 lokalit v Praze, kde celkem uskuteční 49 projekcí. Každý den od pondělí do čtvrtka bude na programu jeden celovečerní film z tuzemské produkce, v rámci každého stanoviště budou vždy připraveny čtyři filmové večery. O víkendech na promítání Kinobusu naváže partnerský projekt rádia Regina v Karlíně.

Již tradičně budou drtivou většinu programu tvořit české komedie, během letošního ročníku se mohou diváci těšit na snímky jako Vejška, Babovřesky, Krásno, Polski film, Přijde letos Ježíšek?, Martin a Venuše, Grandhotel nebo hudební Revival. Chybět ale nebudou ani vážnější filmy zastoupené Bathory, Kandidátem, Příběhem kmotra nebo dokumentárními tituly Nickyho rodina a Olga.

Kinobus nabízí 200 míst k sezení, bezplatnou půjčovnu dek a možnost zakoupení občerstvení. Letošní pouť Kinobusu bude zakončena v pátek 12. září 2014 u příležitosti konání festivalu Stop Zewling.

Vstup zdarma!

Protože za vstupné nezaplatíte vůbec nic, můžete spojit zábavu s účinnou pomocí a při návštěvě Kinobusu podpořit charitativní akci Pomozte dětem!. Sbírková pokladnička bude po celou dobu součástí akce.

Kinobus Praha Opatov - promítáme od 21:00 hod.

11. 8.
Nickyho rodina    

12. 8.
Přijde letos Ježíšek?    

13. 8.
Revival    

14. 8.
Martin a Venuše

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Příběh krajiny ve službách národa -…

02.04.2019 - 18.08.2019
Národopisné muzeum…

Panelová výstava představuje návštěvníkům prostřednictvím bohatých sbírek Národního muzea téma krajiny, jež nabývala ve…

Ťukněte si s námi - Praha

04.04.2019 - 27.06.2019
Praha

Přijďte si zastepovat

Chřestové překvapení - Praha

01.05.2019 - 31.05.2019
Praha

Ochutnejte naše chřestové speciality

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

středa 22. květen

Dnes má svátek Emil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete