Statistika našeho portálu

  • 94 448 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Regionální muzeum v Chrudimi

08.02.2013 - 14.04.2013 Chrudim

Na konci roku 2011 vznikl z iniciativy Mgr. Tomáše Libánka projekt s názvem Laus archaeologiae (Sláva/chvála archeologie), jehož hlavní snahou je popularizace archeologie a archeologické práce v Pardubickém kraji (dále PK). Cílem projektu je představit v pásmu výstav interaktivní a popularizační formou nejzajímavější nálezy ze sbírek muzeí zřizovaných PK a ukázat rovněž široké veřejnosti význam…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Regionální muzeum v Chrudimi
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Chrudim
Obec
Chrudim

Fotogalerie k článku

Na konci roku 2011 vznikl z iniciativy Mgr. Tomáše Libánka projekt s názvem Laus archaeologiae (Sláva/chvála archeologie), jehož hlavní snahou je popularizace archeologie a archeologické práce v Pardubickém kraji (dále PK).

Cílem projektu je představit v pásmu výstav interaktivní a popularizační formou nejzajímavější nálezy ze sbírek muzeí zřizovaných PK a ukázat rovněž široké veřejnosti význam archeologie jako takové. Právě zájem široké veřejnosti je důležitý při záchraně archeologických památek, které jsou ohroženy např. stavební činností nebo nelegálním vykrádáním archeologických lokalit.

Otevírací doba a vstupné

zde

Těšíme se na vás!

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 31. říjen

Dnes má svátek Štěpánka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete