Statistika našeho portálu

  • 94 932 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Kolínské Tatahraní 2013 - Kolín

04.03.2013 - 11.03.2013 Kolín

Festival Kolínský Ostrov je známý snad všem milovníkům klidné a pohodové hudby. O něco méně známou doprovodnou akcí je "Kolínské Tatahraní", které od března po zbytek roku představuje posluchačům cyklus pravidelných hudebních večerů, zajišťovaných a pořádaných Sdružením Ostrof ve spolupráci se skupinou Tata Mia.Co Vás na koncertě čekáNávštěvníci těchto koncertů se mohou těšit na méně známé…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Restaurantu American
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kolín
Obec
Kolín

Festival Kolínský Ostrov je známý snad všem milovníkům klidné a pohodové hudby. O něco méně známou doprovodnou akcí je "Kolínské Tatahraní", které od března po zbytek roku představuje posluchačům cyklus pravidelných hudebních večerů, zajišťovaných a pořádaných Sdružením Ostrof ve spolupráci se skupinou Tata Mia.

Co Vás na koncertě čeká

Návštěvníci těchto koncertů se mohou těšit na méně známé představitele folkové hudby a podobných žánrů, které dostávají díky Kolínskému Tatahraní jedinečnou možnost představit se širšímu spektru veřejnosti. V příjemném prostředí Restaurantu American se snoubí intimní poetika uzavřenějšího prostoru s vstřícností a otevřeností pořadatelů i organizátorů. Mezi tradičními vystupujícími posledních ročníků upozorňujeme zvláště na kapelu Hluboké nedorozumění, zpěváka Marka Vojtěcha či uskupení Esence či Šantré.

Z ostatních hudebních akcí konaných v Kolíně stojí za zmínku ještě Kolínský Saloon, který dává příležitost převážně bluegrassovým umělcům. Ačkoliv se v poslední době vyskytly drobné problémy s finančním zaštítěním těchto koncertů, všichni v redakci Atlasu Česka doufáme v úspěšné konání dalších ročníků, na nichž se snad společně sejdeme a užijeme si stylovou hudbu ve vstřícném prostředí.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 27. únor

Dnes má svátek Alexandr

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete