Statistika našeho portálu

  • 97 926 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Kolínské Tatahraní 2013 - Kolín

04.03.2013 - 11.03.2013 Kolín

Festival Kolínský Ostrov je známý snad všem milovníkům klidné a pohodové hudby. O něco méně známou doprovodnou akcí je "Kolínské Tatahraní", které od března po zbytek roku představuje posluchačům cyklus pravidelných hudebních večerů, zajišťovaných a pořádaných Sdružením Ostrof ve spolupráci se skupinou Tata Mia.Co Vás na koncertě čekáNávštěvníci těchto koncertů se mohou těšit na méně známé…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Restaurantu American
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kolín
Obec
Kolín

Festival Kolínský Ostrov je známý snad všem milovníkům klidné a pohodové hudby. O něco méně známou doprovodnou akcí je "Kolínské Tatahraní", které od března po zbytek roku představuje posluchačům cyklus pravidelných hudebních večerů, zajišťovaných a pořádaných Sdružením Ostrof ve spolupráci se skupinou Tata Mia.

Co Vás na koncertě čeká

Návštěvníci těchto koncertů se mohou těšit na méně známé představitele folkové hudby a podobných žánrů, které dostávají díky Kolínskému Tatahraní jedinečnou možnost představit se širšímu spektru veřejnosti. V příjemném prostředí Restaurantu American se snoubí intimní poetika uzavřenějšího prostoru s vstřícností a otevřeností pořadatelů i organizátorů. Mezi tradičními vystupujícími posledních ročníků upozorňujeme zvláště na kapelu Hluboké nedorozumění, zpěváka Marka Vojtěcha či uskupení Esence či Šantré.

Z ostatních hudebních akcí konaných v Kolíně stojí za zmínku ještě Kolínský Saloon, který dává příležitost převážně bluegrassovým umělcům. Ačkoliv se v poslední době vyskytly drobné problémy s finančním zaštítěním těchto koncertů, všichni v redakci Atlasu Česka doufáme v úspěšné konání dalších ročníků, na nichž se snad společně sejdeme a užijeme si stylovou hudbu ve vstřícném prostředí.

Mapa

Další akce v okolí

Gothardské posvícení - Český Brod

16.09.2022 - 18.09.2022
Český Brod

Zveme vás na další ročník Gothardského posvícení, které se uskuteční ve dnech 16. - 18. 9. 2022.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 5. červenec

Státní svátek - C&M

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete