Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Kometa v roce 2013

14.03.2013 Pelhřimov

Astronomický klub Pelhřimov, o.s. a Městská knihovna Pelhřimov vás zvou ve čtvrtek 14. března od 17.00 hodin do hudebního oddělení knihovny na přednášku Komety v roce 2013 s přednášejícím Ing. Martinem Kotěrou. Letošní rok bude (z hlediska astronomického) rokem ve znamení nebývale jasných komet. Postupně by se nám měly na obloze představit 2 až 3. V přednášce se dozvíte o nich jako zajímavých…

Adresa a kontaktní informace

Astronomický klub Pelhřimov, o.s. a Městská knihovna Pelhřimov vás zvou ve čtvrtek 14. března od 17.00 hodin do hudebního oddělení knihovny na přednášku Komety v roce 2013 s přednášejícím Ing. Martinem Kotěrou. Letošní rok bude (z hlediska astronomického) rokem ve znamení nebývale jasných komet. Postupně by se nám měly na obloze představit 2 až 3. V přednášce se dozvíte o nich jako zajímavých objektech Sluneční soustavy, z čeho jsou, kolik jich je, jak jsou veliké. Čím jsou odlišné od jiných těles, jaká je jejich role při vzniku života na Zemi a zda jej naopak neohrožují. Část bude věnována slavným kometám v historii. 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 10. květen

Dnes má svátek Blažena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete