Statistika našeho portálu

  • 94 728 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Komici v Teplicích

10.11.2012 Teplice

Odpoledne plné VIP hostů začíná v 15 hodin! Přijďte s námi rozsvítit vánoční výzdobu centra a podívat se nové zimní módní kolekce našich prodejen.Zveme vás na odpoledne plné VIP hvězd, tentokrát v duchu "stand-up" komedie. Pobaví vás Tomáš Matohona  a Josef Polášek, které ho jistě znáte z báječného českého filmu Poslední plavky. Zazpívá krásná Helena Zeťová a celým odpolednem nás provede Petr…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Olympia Teplice
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Teplice
Obec
Teplice

Fotogalerie k článku

Odpoledne plné VIP hostů začíná v 15 hodin! Přijďte s námi rozsvítit vánoční výzdobu centra a podívat se nové zimní módní kolekce našich prodejen.Zveme vás na odpoledne plné VIP hvězd, tentokrát v duchu "stand-up" komedie. Pobaví vás Tomáš Matohona  a Josef Polášek, které ho jistě znáte z báječného českého filmu Poslední plavky. Zazpívá krásná Helena Zeťová a celým odpolednem nás provede Petr Rychlý.

 

Představíme vám zimní kolekce našich prodejen a hlavně – přesně v 18.00h zahájíme vánoční nákupy velkým ohňostrojem a rozsvícením vánoční výzdoby centra, která vás letos mile překvapí . Na pódiu vystoupí také členové teplického sportovního klubu RELAX , kteří vám předvedou jak si i přes vánoční čas udržet kondici a skvělou postavu! Začínáme v 15 hodin !!!!

 

Těšíme se na vás.

 


Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete