Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Kostičkofest - Mladá Boleslav

11.07.2020 - 13.09.2020 Mladá Boleslav

Kostičkofest 2020 je oslavou zábavy při kreativní tvorbě ze stavebnic různých obchodních značek a rovněž nabídne na expozičně - herní výstavě bohatou inspiraci díky ateliérovým exponátům i sbírkovým fondům.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Letos v letních měsících potěší příznivce kreativního skládání v Mladé Boleslavi, kde se na expoziční ploše více než 500 m2 ve Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi představí svou větší část největší soukromé sbírky edice Lego® Technic® v ČR, která k dnešnímu dni čítá téměř 390 různých modelů továrních setů, alternativ a převzaté vlastní tvorby převážně od zahraničních stavitelů. Dále se představí vlastní tvorba staveb české i zahraniční lidové architektury od prvních roubenek přes zámky až po ultra moderní pasivní domy a také občanská vybavenost současné doby z oblíbené české stavebnice CHEVA®, která se svými produkty z divize hraček prezentuje na trhu více než 30 let. Expozici doplní výběr továrních setů hradů a zámků pro dívky i chlapce od českého výrobce GECCO, který na trhu se svými produkty úspěšně setrvává více než 12 let.

Součástí výstavy bude také komfortní dětská herna s kostičkami Lego® Classic®, Gecco a CHEVA® pro starší a zkušenější stavitele a pro menší děti (věkově 3 - 5 let) stavebnice CHEVA® BIMBO® a Lego® Duplo®.


Na pokladně instituce si budou moci návštěvníci zakoupit nové stavebnice za fajn ceny. Po dobu konání bude probíhat také soutěž o hodnotné stavebnice.

Mapa

Další akce v okolí

Krasavice interkontinentální -Mělník

24.02.2021 - 24.02.2021
Mělník

Na počátku bylo velké přátelství.

Den otců - Zámek Loučeň Nymburk

20.06.2021 - 20.06.2021
Zámek Loučeň

Již pojedenácté připravujeme pro všechny táty, taťuldy, tatínky a otce, kteří se svými ratolestmi vyrazí v neděli 20.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 25. leden

Dnes má svátek Miloš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete