Statistika našeho portálu

  • 88 333 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Koupání bez plavek v Metropoli Zličín - Praha

28.07.2018 - 19.08.2018 Praha

Unikátní letní atrakce, jaká v České republice nebyla dosud k vidění, se otevře v sobotu 28. července v Metropoli Zličín. V hlavní pasáži nákupního centra se exkluzivně objeví kuličkové koupaliště obrovských rozměrů. Jedinečnost tohoto sportovního a relaxačního zařízení není jen v jeho velikosti, ale i v tom, že neslouží výhradně dětem podobně jako ostatní bazény tohoto typu. Pobaví se v něm i…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Unikátní letní atrakce, jaká v České republice nebyla dosud k vidění, se otevře v sobotu 28. července v Metropoli Zličín. V hlavní pasáži nákupního centra se exkluzivně objeví kuličkové koupaliště obrovských rozměrů. 

Jedinečnost tohoto sportovního a relaxačního zařízení není jen v jeho velikosti, ale i v tom, že neslouží výhradně dětem podobně jako ostatní bazény tohoto typu. Pobaví se v něm i dospívající a dospělí. Návštěvníkům bude k dispozici až do neděle 19. srpna, každý den od 9.00 do 21.00 hodin. Zábavu si v desetimetrovém bazénu s 60 000 ks kuliček užijí všichni členové věrnostního programu. Díky plážovým lehátkům, plavčíkovi a rekvizitám se návštěvníci budou cítit jako na havajské pláži. To vše jednoduše bez plavek, rukávků, kruhů a jiných záležitostí, bez kterých se u vody neobejdou.

Milovníky letních radovánek jistě potěší i doprovodný program. Každou sobotu od 15.00 do 18.00 hodin si na své přijdou všechny děti, jimž jsou určeny zábavné aktivity s animátory zahrnující například malování na obličej, výrobu havajského náhrdelníku nebo soutěže o ceny. Sobotní dovolenkovou atmosféru podpoří svým exotickým setem také DJ. Po celou dobu provozu bude k dispozici fotostěna.

Více informací naleznete na www.metropole.cz nebo na www.facebook.com/metropolezlicin/.

 

Návštěvníci se mohou navíc každý den zapojit do soutěže o 5x 2 lístky do kina, a to vyfocením nejvtipnější selfie z bazénu. Více podrobností k soutěži naleznete na Facebooku Metropole Zličín. 

Zájemci o registraci do věrnostního programu se mohou zapsat přímo na místě. Více informací o věrnostním programu najdete na https://www.metropole.cz/loyaltyprogram.

 

Další akce v okolí

Letní kino Yellow Cinema – Mamma mi…

18.06.2019 - 18.06.2019
Praha

Zažluťte si v kalendáři úterní a sobotní večery pro filmové delikatesy v letňáku ve Žlutých lázních. Žádná honička,…

Koncert Úsměvy W. A. Mozarta 2019 -…

18.06.2019 - 18.06.2019
Vchod z Dvořákova nábř.…

Mozart a jeho veselé kousky.

Dětské odpoledne - Praha

18.06.2019 - 18.06.2019
Jatka78

Tradiční předprázdninové dětské odpoledne plné cirkusových a hudebních workshopů, divadla a legrace v režii Cirk La…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete