Statistika našeho portálu

  • 88 333 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Kreativní cirkus Ua´la Bosorka - Vrchlabí

12.08.2012 Vrchlabí

Připravili jsme pro vás 2. ročník letní svobodomyslné akce Kreativní cirkus Ua´la Bosorka. Celé odpoledne pro vás bude připraven program, při kterém se budete bavit hlavně sami sebou, Můžete se účastnit bubenického a žonglérského workshopu, codit po slackline, ve výtvarné dílně si můžete namalovat nebo natisknou tričko nebo tašku, vyrobit vlastní šperky, namalovat hrnek. Divadlo je pro…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Připravili jsme pro vás 2. ročník letní svobodomyslné akce Kreativní cirkus Ua´la Bosorka. Celé odpoledne pro vás bude připraven program, při kterém se budete bavit hlavně sami sebou, Můžete se účastnit bubenického a žonglérského workshopu, codit po slackline, ve výtvarné dílně si můžete namalovat nebo natisknou tričko nebo tašku, vyrobit vlastní šperky, namalovat hrnek. Divadlo je pro děti i dospělé. Poběží se barevný běh, postavíme básnickou zeď z vašich básní a obrázků. Celá akce se odehrajeod 13 hod v sobotu 11.8. v Janských Lázních za kolonádou a v neděli 12.8. ve Vrchlabí u rybníka Kačák, v kempu Vejsplachy. Vstupné dobrovolné.

Mapa

Další akce v okolí

Krkonoše Amerikou - Vrchlabí

02.08.2019 - 03.08.2019
Vrchlabí

4. SRAZ AMERICKÝCH VOZIDEL A MOTOCYKLŮ

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete