Statistika našeho portálu

  • 95 472 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Zámek Vizovice

10.05.2014 - 18.05.2014 Vizovice

Po loňské výstavě Zámek v tulipánech se vracíme ke kombinaci KVĚTINA A HISTORICKÉ INTERIÉRY. Tentokrát jsme zvolili RŮŽE. S květem růže je svázána pověst o založení kláštera, který byl na místě současného zámku vystavěn ve 13.století jedním z kunštátských pánů, Smilem ze Střílek a na Brumově. A protože je letošní rok právě rokem pánů z Kunštátu, tuto výstavu jim věnujeme. Jednotlivé pokoje na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Vizovice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Vizovice

Fotogalerie k článku

Po loňské výstavě Zámek v tulipánech se vracíme ke kombinaci KVĚTINA A HISTORICKÉ INTERIÉRY. Tentokrát jsme zvolili RŮŽE. S květem růže je svázána pověst o založení kláštera, který byl na místě současného zámku vystavěn ve 13.století jedním z kunštátských pánů, Smilem ze Střílek a na Brumově. A protože je letošní rok právě rokem pánů z Kunštátu, tuto výstavu jim věnujeme. Jednotlivé pokoje na prohlídkové trase A budou po celý týden vyzdobeny profesionálně aranžovanými květinovými vazbami, v nichž právě růže bude hrát nezastupitelnou roli.
A protože máme ráději spíše méně tradiční pojetí historie, přidáme k výstavě zpestření v podobě malého tanečního vystoupení dětí z vizovické pobočky ZUŠ (sobota 10.5.) a nepříliš vážně pojatou scénku o založení kláštera Rosa Mariae v podání malé herecké skupiny, složené výhradně ze zaměstnanců zámku Vizovice (neděle 11.5.).
Nenechte si ujít tuto mimořádnou akci, která patří mezi nejvýznamnější v letošní sezóně. Určitě nebudete litovat času, vloženého do návštěvy vizovického zámku. Využijte standardních nezvýšených cen vstupného a možnosti bezplatné  rezervace prohlídky! Těšíme se na vás!!!

Otevírací doba

Vstupné:

Plné vstupné: 100 Kč
Snížené vstupné: 80 Kč
Rodinné vstupné: 260 Kč

 

Těšíme se na vás - Zámek Vizovice.

Mapa

Další akce v okolí

Parička - Luhačovice

20.07.2021 - 20.07.2021
Sál Rondo

Skvělá improvizační show v nové sestavě!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete