Statistika našeho portálu

  • 95 732 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Legendární seriál Norské domy snů se vrací - celá ČR

27.06.2021 - 29.08.2021 Praha

Nejúspěšnější severský lifestylový pořad se vrací na obrazovky Prima ZOOM se svou čtvrtou sérií. Do čela party ostřílených designérů a řemeslníků se ani tentokrát nepostaví nikdo jiný než sympatický designér Halvor Bakke. Užijte si designově zajímavé i praktické proměny norských chat a chalup – navíc na pozadí krásné severské přírody. Užijte si „Jak se staví sen“ v norském provedení na Prima ZOOM.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prima ZOOM
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Pojďte stavět norské sny na Prima ZOOM.

Od 27. 6. 20.00 – Norské domy snů IV

 

Norské domy snů IV (10 dílů vždy v neděli od 20.00, reprízy každou středu v 15.50)

Vydejte se společně s námi do Norska. Nenechte si ujít další zajímavé a poutavé domy snů, které sympatický tým zkušených designérů a šikovných řemeslníků upravuje přesně podle představ náročných klientů. Díky jejich láskyplné péči se staré barabizny postupně mění na domy, které jsou nejen krásné, ale i důmyslně funkční. Atmosféra tradičního života na venkově, dechberoucí, drsná, ale krásná příroda, fascinující přestavby a rekonstrukce… To je nejúspěšnější a nejzábavnější severský lifestylový pořad, který si nemůžete nechat ujít. Pořad zachycuje nejen velkolepou přírodní scenérii Norska, ale také jeho tradice, historii, a především oddanost místních obyvatel. 

Během prázdnin se Norové vrhají do hor a na souostroví, aby si mohli odpočinout a vrátit se ke kořenům tradičního života ve skandinávských chatách. Během 20. století jich bylo právě v Norsku postaveno více než 400 000, mnohé bez tekoucí vody nebo elektřiny. Nyní velká část z nich chátrá a potřebuje renovaci. Interiérový designér Halvor Bakke a jeho tým tesařů cestují po Norsku a restaurují letité chaty ukryté na dechberoucích místech. Norské domy snů jsou nejsledovanější místní televizní produkcí. Seriál se stal obrovským hitem nejen v Norsku, kde už proběhla jeho šestá série. Seriál Jak se staví sen à la chata má v norštině originální název – Eventyrlig Oppusssing, což se dá přeložit jako dobrodružné zlepšení domova. Tak se vydejte do severské divočiny a poznejte nejen tamní krásu přírody, ale také zajímavé tipy, jak vylepšit třeba i vlastní chalupu. 

Halvor Bakke (narozen 30. října 1970) je norskou televizní osobností a expertem na interiérový design. Svou profesní kariéru zahájil jako stevard. Pracoval pro různé společnosti, například i jako redaktor v časopise. Založil a provozuje vlastní designérskou firmu a od roku 2004 vystupuje v různých televizních pořadech. Jeden z nich má v překladu opravdu zajímavý název: "Norská nejošklivější místnost". Halvor vyrostl ve venkovské oblasti na jihu Norska. Pochází z evangelické luteránské komunity, proto se těžko vyrovnával se svou homosexualitou. Ale rodiče stáli při něm. V letech 2006–2016 měl za manžela Ricarda Fagerströma. Nyní žije na malé farmě poblíž usedlosti, kde se narodil, asi 100 km od Osla.

 

Další akce v okolí

Online: Jiří Halda - Emocionální zr…

18.08.2021 - 18.08.2021
Praha

Zjistěte, jak při výchově skloubit zdravý fyzický a emoční růst dětí, v online přednášce známého lektora, Jiřího Haldy!

Jak na bolesti zad, poradí workshop…

31.07.2021 - 01.08.2021
Praha 10, Turnovského 2

Máte sedavé zaměstnání? Bolí vás záda, ramena, cítíte, že je celé vaše tělo ztuhlé? Pak si vyberte některý z aktuálně…

Gastronomická akce Raw Food Festiva…

01.08.2021 - 01.08.2021
Cross Club, Plynární…

Přijďte a pochutnejte si na blažených chutích a vůních stravy, která léčí svou přirozenou podstatou.

Příměstský cyklo kemp 2021 - Praha

02.08.2021 - 06.08.2021
Areál Cukrkandl -…

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 1. srpen

Dnes má svátek Oskar

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete