Statistika našeho portálu

  • 88 417 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Lego festival - Galerie Harfa Praha

15.09.2012 - 14.10.2012 Galerie Harfa Praha

PROFESIONÁLNÍ LEGO STAVITEL POPRVÉ V PRAZE!PŘEDSTAVENÍ PERFORMERA DIRKA DENOYELLA SE KONÁ TUTO SOBOTU 22. ZÁŘÍ V GALERII HARFAV rámci LEGO festivalu, který hostí Galerie Harfa od 15. září do 14. října, budou mít zájemci z řad dětí i dospělých jedinečnou příležitost setkat se s profesionálním LEGO stavitelem, který jim nechá nahlédnout, jak pod jeho rukama vznikají 3D portréty známých osobností v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Galerie Harfa Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

PROFESIONÁLNÍ LEGO STAVITEL POPRVÉ V PRAZE!

PŘEDSTAVENÍ PERFORMERA DIRKA DENOYELLA SE KONÁ TUTO SOBOTU 22. ZÁŘÍ V GALERII HARFA

V rámci LEGO festivalu, který hostí Galerie Harfa od 15. září do 14. října, budou mít zájemci z řad dětí i dospělých jedinečnou příležitost setkat se s profesionálním LEGO stavitelem, který jim nechá nahlédnout, jak pod jeho rukama vznikají 3D portréty známých osobností v životní velikosti. Dirk Denoyelle, jeden ze 13 světových certifikovaných LEGO builderů, ukáže Praze své umění v sobotu 22. září v 15 a v 17 hodin při dvou čtyřicetiminutových vystoupeních v přízemí Galerie Harfa.

Na akci je vstup zdarma.

Dirk Denoyelle pochází z Antverp. Od roku 1991 je profesionálním komikem a performerem. V roce 1999 se stal certifikovaným LEGO stavitelem – teprve druhým v Evropě, který se mohl pyšnit tímto titulem. Dnes je na světě včetně Dirka pouhých 13 LEGO stavitelů: dospělých, kteří vytvářejí umění z kostek LEGO na profesionální bázi. Dirk se specializuje na 2D i 3D portréty známých osobností. Chcete vidět třeba busty Eltona Johna, Charlieho Chaplina, Michaela Jacksona, Mr. Beana, José Manuela Barrosa a celé řady dalších v životní velikosti? Přijďte se podívat do Galerie Harfa!

V rámci doprovodného programu mohou tuto sobotu návštěvníci vidět také módní a taneční přehlídku dětského oblečení LEGO Wear, navštívit hrací zónu LEGO Friends či zahrát si LEGO hry na konzolích Xbox 360 a Playstation 3. Představí se rovněž CK Neckermann, pořádající zájezdy do světa LEGOLAND© Deutschland a k návštěvě pozve SOUKROMÉ MUZEUM LEGA v Praze.

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Co je mladé, to je dobré! - Praha

20.06.2019 - 21.06.2019
Praha

Vážení příznivci dobrého jídla, dovolujeme si vás pozvat 20. 6. od 18.30 hodin do Grand Cru Restaurant na degustační…

Pivní trhy Karlín - Praha

21.06.2019 - 22.06.2019
Praha

Praha bude hostit Pivní trhy na Karlínském náměstí. Zábava plná hudby, ochutnávek a soutěží bude připravena pro všechny.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

21.06.2019 - 21.06.2019
Soukenická 1190/21,…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pátek 21. červen

Dnes má svátek Alois

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete