Statistika našeho portálu

  • 94 400 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Lenka Filipová a Brno Strings exkluzivně v Červeném kostele

08.11.2012 Brno

Na jedinečné spojení zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové a smyčcového oktetu Brno Strings se můžete těšit 8. listopadu od 19 hodin v krásném prostředí evangelického kostela Jana Ámose Komenského na Komenského náměstí v Brně.Pokud máte rádi hity známé české zpěvačky, která již koncertovala nejen ve všech zemích Evropy, ale i v USA, Japonsku nebo Kanadě, neváhejte! V netradičním spojení se…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Červený kostel Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Na jedinečné spojení zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové a smyčcového oktetu Brno Strings se můžete těšit 8. listopadu od 19 hodin v krásném prostředí evangelického kostela Jana Ámose Komenského na Komenského náměstí v Brně.

Pokud máte rádi hity známé české zpěvačky, která již koncertovala nejen ve všech zemích Evropy, ale i v USA, Japonsku nebo Kanadě, neváhejte! V netradičním spojení se smyčcovým oktetem slibuje koncert neobyčejný zážitek. "Jedná se o první koncert s Brno Strings. Druhý se uskuteční hned v neděli 11. listopadu v divadle ABC v Praze, kde ho bude i natáčet Česká televize. Na rok 2013 potom plánujeme podobné koncerty po celé republice a na Slovensku," uvedla k novému koncertnímu spojení se smyčcovým oktetem Brno Strings Lenka Filipová. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program. Lenka Filipová a Brno Strings zahrají jak klasickou hudbu, tak i hity Lenky Filipové a skladby z její nově připravované keltské desky.

Brno Strings je smyčcový oktet, ve kterém hrají členové Miloslav Ištvan Quarttet a hosté. Miloslav Ištvan Quarttet vznikl v roce 2008 u příležitosti vzpomínkového koncertu skladatele Miloslava Ištvana. V Quarttetu hrají Lukáš Mik, Jan Bělohlávek – housle, Stanislav Vacek – viola a Štěpán Filípek - cello.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji již od 5. října! Cena v předprodeji je 290,- na sezení a 200,- na stání, na místě si připlatíte 50,-. Zakoupit je můžete v Brně na těchto místech: FT Records*Beat Point, Kapucínské nám. 10, tel: 542 218 335 , Turistické informační centrum, Běhounská 17, tel. 542 210 863.

Chcete-li se o společném koncertě Lenky Filipové a Brno Strings dozvědět více, navštivte www.lenkafilipova.cz nebo www.dan-production.cz

Mapa

Další akce v okolí

Potulný dělník - Festival poesie - …

23.10.2020 - 25.10.2020
Unleaded coffee

Letošní jubilejní 20. ročník se koná od 23.–24. října v klubu Unleaded Coffee na Hebyšce.

Gregoriánská opera The mirror of en…

03.11.2020 - 03.11.2020
Brno

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Koncert The Best of Roxette - Brno

01.12.2020 - 01.12.2020
Brno

Tribute to Marie Fredriksson se symfonickým orchestrem poprvé v ČR Kultovní švédské poprockové duo ROXETTE na konci 80.…

Agadir: Na strunách naděje, Oleg Se…

22.10.2020 - 22.10.2020
Kobližná 4

Téměř neznámá autobiografie ukrajinského režiséra. Hudebně poetické pásmo Divadla hudby a poezie Agadir.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete