Statistika našeho portálu

  • 94 404 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

LENKA SKUHRAVÁ – IZRAEL A PALESTINA

07.03.2013 Prachatice

Čas: 19.00Ve spolupráci s CK OCEAN si Vás dovolujeme pozvat na další cestovatelské povídání, tentokrát jde o Putování svatou zemí. Izrael nabízí obrovskou řadu historických památek, jejichž stáří se počítá na tisíce let. Je spojený se vznikem tří náboženství a je Svatou zemí pro křesťany, židy i muslimy. Biblická místa, jakými jsou Nazaret, Betlém, Jericho a Galilejské jezero doplní návštěva…

Adresa a kontaktní informace

Čas: 19.00

Ve spolupráci s CK OCEAN si Vás dovolujeme pozvat na další cestovatelské povídání, tentokrát jde o Putování svatou zemí. Izrael nabízí obrovskou řadu historických památek, jejichž stáří se počítá na tisíce let. Je spojený se vznikem tří náboženství a je Svatou zemí pro křesťany, židy i muslimy. Biblická místa, jakými jsou Nazaret, Betlém, Jericho a Galilejské jezero doplní návštěva Jeruzaléma. Muslimská Chrámová hora, židovská Zeď nářků, křesťanský Chrám Božího hrobu a křížová cesta patří k nejvyhledávanějším místům tohoto nádherného města. A na závěr středověká pevnost Masada a Mrtvé moře, které je nejníže položené místo světa.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete