Statistika našeho portálu

  • 95 109 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Lichožrouti a vosička Marcelka útočí - výstava - Sladovna Písek

22.01.2013 - 03.03.2013 Písek

Společná výstava ilustrátorů a animátorů Galiny Miklínové a Jakuba Zicha. Galina dlouhodobě spolupracuje s Pavlem Šrutem, jejich knížky "Lichožrouti", a následné pokračování "Lichožrouti se vracejí" se staly bestsellerem a také získaly ocenění "Kniha desetiletí".Jakub v současné době působí v divadle Minor v Praze, kde se zejména jako výrazný výtvarník podílí na realizaci programu pro děti. Na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Sladovna Písek
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Písek
Obec
Písek

Fotogalerie k článku

Společná výstava ilustrátorů a animátorů Galiny Miklínové a Jakuba Zicha. Galina dlouhodobě spolupracuje s Pavlem Šrutem, jejich knížky "Lichožrouti", a následné pokračování "Lichožrouti se vracejí" se staly bestsellerem a také získaly ocenění "Kniha desetiletí".

Jakub v současné době působí v divadle Minor v Praze, kde se zejména jako výrazný výtvarník podílí na realizaci programu pro děti. Na hře Klabzubova jedenáctka podle Eduarda Basse spolupracoval s Petrem a Matějem Formanovými. Pro ČT režíroval nový animovaný TV seriál Vosa Marcelka. A jejich krédo? Čím více ostrouhaných a vyčáraných pastelek, tím lépe, ale hlavně stejní čtenáři: děťátka, děti, puberťáci a mnohdy i dospělí.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 18. duben

Dnes má svátek Valérie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete