Statistika našeho portálu

  • 94 932 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Lomnické hudební jaro

21.04.2018 Lomnice nad Popelkou

V Lomnici nad Popelkou se každoročně koná tradiční festival hudby, tance a zpěvu pro děti a mládež do 19-ti let. Hlavní snahou organizátorů této oblíbené přehlídky je prezentace mladých umělců v oblasti hudby, tance nebo zpěvu a to profesionálů i amatérů. Přehlídka tance, hudby a světu"Lomnické hudební jaro" doznalo během své historie spoustu změn. Od skromných začátků se postupně…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V Lomnici nad Popelkou se každoročně koná tradiční festival hudby, tance a zpěvu pro děti a mládež do 19-ti let. Hlavní snahou organizátorů této oblíbené přehlídky je prezentace mladých umělců v oblasti hudby, tance nebo zpěvu a to profesionálů i amatérů.

Přehlídka tance, hudby a světu

"Lomnické hudební jaro" doznalo během své historie spoustu změn. Od skromných začátků se postupně přeměnilo na akci obrovských rozměrů, které se každoročně účastní na 2000 přihlášených vystupujících. Na náměstí města je každoročně vybudováno elegantní pódium, na kterém se v krátkých intervalech střídají vystupující z celé republiky. Na organizační zastřešení festivalu dohlíží několik desítek dobrovolníků.

Odborná porota pak neurčuje pořadí jednotlivých účinkujících, ale je v roli odborného posuzovatel a rádce. Každý z účastníků získá za účast pamětní list a za mimořádný výkon pak i ocenění Lomnická notička. Přihlášky na festival můžete posílat až do začátku měsíce dubna. Tuto neobvyklou kulturní akci si Vám dovolujeme vřele doporučit, neboť se domníváme, že právě co nejhojnější účast diváků pomůže začínajícím interpretům v jejich vysněné cestě za slávou.

Lomnické hudební jaro 2018

24. ročník proběhne  21.4.2018!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 27. únor

Dnes má svátek Alexandr

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete