Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Lúcký košt trnek 2018 - Louka

14.04.2018 Louka

Vydejte se spolu s námi gastronomicko-společenskou akci "Lúcký košt trnek", která svým názvem i bohatým programem inspiruje k výletu do oblasti malebné jižní Moravy. Na počátku měsíce dubna se v Louce scházejí všichni milovníci nebezpečně lahodné slivovice a delikatesních pokrmů připravovaných z trnek. O nápaditosti nabízených pochoutek snad nejlépe vypovídá podtitul akce, charakterizující ji…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
kulturní dům obce Louka
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Louka

Vydejte se spolu s námi gastronomicko-společenskou akci "Lúcký košt trnek", která svým názvem i bohatým programem inspiruje k výletu do oblasti malebné jižní Moravy. Na počátku měsíce dubna se v Louce scházejí všichni milovníci nebezpečně lahodné slivovice a delikatesních pokrmů připravovaných z trnek. O nápaditosti nabízených pochoutek snad nejlépe vypovídá podtitul akce, charakterizující ji jako "trnky – od varených po tekuté….".

Co si na akci vychutnáte

Nezveme Vám však na akci, která by pouze uspokojila Váš hlad, ale nabízíme i bohatý kulturní program, při jehož sledování se Vám bude dozajista lépe trávit. V jeho rámci se můžete těšit na vystoupení cimbálové muziky, folklorních souborů a dívčích i mužských pěveckých sborů. V mezičase si můžete pochutnávat na sladkých koláčích, patentech (bramborových plackách s povidly a s mákem), krajáncích, buchtách a dalších sladkostech, na jejichž přípravě se podílejí desítky cukrářů, pekařů i neprofesionálních kuchtíků. Oblíbenou specialitou spadající do nabídky "nesladkých" jídel je úžasná trnková omáčka s uzeným masem.

Pokud se Vám již teď sbíhají sliny, nezapomeňte se během příštího ročníku přidat do zástupu několika stovek nadšených a spokojených návštěvníků této regionální akce.

Lúcký košt trnek 2017

Těšíme se na vás dne 14. 4. 2018.

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete