Statistika našeho portálu

  • 96 498 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Madagaskar - biologický klenot planety

11.03.2013 Pelhřimov

Městská knihovna Pelhřimov zve všechny zájemce v pondělí 11. března od 17.00 hodin do hudebního oddělení na popularizační přednášku Madagaskar – biologický klenot planety v podání přírodovědce Bc. Matěje Dolinaye, která bude věnována z biologického hlediska unikátnímu ostrovu, který je domovem neuvěřitelného množství endemických forem života.Výklad bude zaměřen především na různorodost živočichů…

Adresa a kontaktní informace

Městská knihovna Pelhřimov zve všechny zájemce v pondělí 11. března od 17.00 hodin do hudebního oddělení na popularizační přednášku Madagaskar – biologický klenot planety v podání přírodovědce Bc. Matěje Dolinaye, která bude věnována z biologického hlediska unikátnímu ostrovu, který je domovem neuvěřitelného množství endemických forem života.

Výklad bude zaměřen především na různorodost živočichů a poskytne některé všeobecně málo známé informace, jako například odkud pocházejí a jaká je jejich evoluční historie, a nebo proč jich známe tolik druhů. Navíc bude tvořena autentickými fotografiemi z cesty autora po Madagaskaru a tudíž bude možné nahlédnout do skutečné divočiny tohoto ostrova. Přednáška se uskuteční v rámci projektu Věda všemi smysly.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. prosinec

Dnes má svátek Benjamín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete