Statistika našeho portálu

  • 88 386 Akcí v kalendáři
  • 5 376 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Mafiáni v historických vozech v Kroměříži

04.08.2012 Kroměříž

Časy jako za Al Capona si připomenou milovníci historických vozidel v Kroměříži. Chicago a vůbec celá Amerika 20. let minulého století se proslavila nejen nechvalně proslulou mafií, ale i luxusními vozy, jedinečnou módou a neopakovatelným prostředím, a alespoň část této atmosféry se v sobotu 4. srpna pokusí členové Veterán klubu Kroměříž přenést do svého města. Už popáté se tu uskuteční srazu…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Časy jako za Al Capona si připomenou milovníci historických vozidel v Kroměříži. Chicago a vůbec celá Amerika 20. let minulého století se proslavila nejen nechvalně proslulou mafií, ale i luxusními vozy, jedinečnou módou a neopakovatelným prostředím, a alespoň část této atmosféry se v sobotu 4. srpna pokusí členové Veterán klubu Kroměříž přenést do svého města. Už popáté se tu uskuteční srazu majitelů historických vozidel Veteránem nejen Kroměřížskem s podtitulem Druhý oficiální sraz kmotrů.

Tradiční prezentace naleštěných krasavců představuje motoristický průřez celým minulým stoletím a je spojená s orientačními a spanilými jízdami a doplněna bohatým zábavným programem na Velkém náměstí. "Naší snahou bylo připravit přátelské a poutavé setkání nejen majitelů, ale i obdivovatelů automobilů, motocyklů a užitkových vozidel do roku výroby 1970. Doprovodný program návštěvníkům nabídne zajímavou podívanou i v době, kdy budou veteráni mimo Velké náměstí," prozradil Vratislav Krejčíř z Veterán klubu Kroměříž. Podle něj vede orientační jízda z Kroměříže nejen okresem Kroměříž, ale i Přerovskem, a její celková délka je přibližně 100 km.

Aktivní účastníci se začnou do městského centra sjíždět už v 9 hodin dopoledne tak, aby v 10 hodin mohla přehlídka oficiálně začít. Od jedenácti do 16 hodin se historické vozy vydají na zmíněnou orientační jízdu regionem a hned po návratu předvedou spanilou jízdu Kroměříží. Po celou tuto dobu budou na Velkém náměstí připravena pěvecká i taneční vystoupení, módní přehlídka oděvů 20. a 30. let a chybět nebudou ani soutěže a hry. A kdo navíc přijde oblečen ve stylu mafiánů či módy 20. let, může získat zajímavé odměny. V 16.30 h pořadatel vyhlásí výsledky soutěže vetetánů a k závěrečné přehlídce vozů ještě zahraje kapela Black Melody Jazz band

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Holešovská regata - Zámek Holešov

21.06.2019 - 22.06.2019
Zámek Holešov

Rodinný festival Holešovská Regata čeká devátý ročník. Ten proběhne v Zámecké zahradě Holešov 21.–22. června 2019.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

22.06.2019 - 22.06.2019
Muzeum Kroměřížska,…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Setkání veteránů Holešov

13.07.2019 - 13.07.2019
Zámek Holešov

Tradiční setkání veteránů spojené s burzou na zámku v Holešově

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

čtvrtek 20. červen

Dnes má svátek Květa

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete