Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Máj a les v Morkovicích u Kroměříže

17.05.2013 - 18.05.2013 Morkovice-Slížany

Dlouho jsme čekali a konečně je to před námi. 17. - 18. května se uskuteční dvoudenní multižánrový festival MÁJ a LES 2013 v Morkovicích u Kroměříže - zábavní areál Cihelna.Předprodej vstupenek za 250,- Kč končí 13.května!!! Letos jsme se snažili všechno připravit v čas a doufáme, že budete spokojeni. Pojďme se podívat jak bude festival probíhat.PRVNÍ DEN (pátek/sobota)Proběhne ve stylu tvrdší…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dlouho jsme čekali a konečně je to před námi. 17. - 18. května se uskuteční dvoudenní multižánrový festival MÁJ a LES 2013 v Morkovicích u Kroměříže - zábavní areál Cihelna.

Předprodej vstupenek za 250,- Kč končí 13.května!!! Letos jsme se snažili všechno připravit v čas a doufáme, že budete spokojeni. Pojďme se podívat jak bude festival probíhat.

PRVNÍ DEN (pátek/sobota)

Proběhne ve stylu tvrdší hudby a punkové klasiky + drum´n ´bass atd.. Areál bude veřejnosti otevřen v 17:00. Místa ke stanování a stánky s občerstvením budou ihned dostupné. V 18:00 startuje SECOND STAGE (Dj's), na které se během prvního dne vystřídá okolo 10 Dj's (žánry: dubstep, techno, house a hlavně drum´n ´bass). MAIN STAGE na velkém pódiu začíná v 19:00 s kapelou OVERHYPE ( vyhrála 1. místo v soutěži "Bandzone Rock Max 2012"). Po ní následuje skupina ZNOUZECTNOST (poměrně známá punková kapela, která vydala už 15 alb), HANNIBAL LECTER (kojetínská kapela vám zahraje něco z nového alba, ale i jejich starší známe songy), KRUCIPÜSK (známá crossover kapela, byla i minulý rok na našem festivalu) a první den zakončí kapela z Vyškova DARK GAMBALLE. První den na SECOND STAGE bude ukončen až v 5 hodin ráno.

DRUHÝ DEN (sobota/neděle)

Proběhne v pestrém programu hudebních žánrů. Startujeme už brzy a to v 11 hodin s divadelním představením Morkovští ochotníci - hra SEN. Po něm si můžete zapařit ve 12:00 na HARLEM SHAKE a stát se součástí našeho velkého video projektu. Tři nejlepší masky vyhrají "Velké hamburger menu" od našeho partnera City Burger. Tato akce je pouze pro zvané hosty. Hudební program začíná v 13:00 na SECOND STAGE a o hodinu později na MAIN STAGE. Na hlavní stage jako první začíná hrát DEEP LAID (nu-metalová kapela z Bučovic) poté ZAKÁZANÝOVOCE (hodně známá punk-rocková kapela), ZÁVIŠ (kapela se zajímavým hudebním folkovým stylem), AREA 51 (grunge-metal), CHÁTRA (rappeři z Kroměříže), ZEMĚŽLUČ (kapela pro milovníky klasického punku), MAGMA HOTEL (kapela s vynikajícím crossover stylem), PRAGO UNION (hip-hop alternative s nejlepším textařem v ČR), BETHRAYER ( předkapela koncertu KORN v Ostravě) a hlavní stage ukončí OLD THRASH TITANS. Druhá stage bude ukončena v 5:00.

Komletní program s přesným časem kapel najdete ZDE.

Vstupenky

zde

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Festival zdraví - Kroměříž

04.03.2023 - 05.03.2023
Výstaviště Kroměříž, K…

Na FESTIVALU ZDRAVÍ Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách. Najdete zde…

Jarmark se zabijačkou - Hulín

18.02.2023 - 18.02.2023
Náměstí Míru

Zveme vás na jarmark se zabijačkou v Hulíně

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete