Statistika našeho portálu

  • 96 061 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Májová cena 2018 - Frenštát pod Radhoštěm

28.04.2018 Frenštát pod Radhoštěm

Mezi nejoblíbenější sportovní akce konané během jarních měsíců ve Frenštátu pod Radhoštěm patří již několik desetiletí "Májová cena", která na kolbišti zdejšího jezdeckého oddílu představí natěšeným divákům plejádů jezdců i s jejich miláčky z celé České republiky. Jedná se o víkendový podnik, který nabídne ušlechtilost a ladnost dlouhodobě sehraných dvojic i napětí a adrenalin ve…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jízdárna TJ Slovan Tichá 557
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Frenštát pod Radhoštěm

Mezi nejoblíbenější sportovní akce konané během jarních měsíců ve Frenštátu pod Radhoštěm patří již několik desetiletí "Májová cena", která na kolbišti zdejšího jezdeckého oddílu představí natěšeným divákům plejádů jezdců i s jejich miláčky z celé České republiky. Jedná se o víkendový podnik, který nabídne ušlechtilost a ladnost dlouhodobě sehraných dvojic i napětí a adrenalin ve finálových fázích soutěže.

Co Vás zde čeká

Skokové závody každoročně přílákají velkou pozornost špičkových závodníků z domácích i zahraničních stájí, stejně jako několik stovek diváků, pro které je připraveno profesionálně zvládnuté zázemí a dostatek občerstvovacích míst. Skokové závody pak na nelehké trati prověří fyzickou připravenost koní, stejně jako psychickou odolnost jednotlivých jezdců. Vítězem se může stát jen ten ze skokanů, který celou trať odskáče bez jediného zaváhání a navíc v přijatelném a svižném tempu. Vybrané soutěžní disciplíny pak fungují i jako kvalifikační soutěž pro letní olympiádu mládeže.

Velkou oblibu mezi návštěvníky si získala soutěž těch nejmenších jezdců, pro které je připraven závod na romanticky vyhlížejících ponících. Stačí již jen dodat skutečnost, že sobotní program začíná obvykle v devět hodin ráno a ten nedělní pak chvíli po poledni.

Májová cena 2018

 

Těšíme se na vás dne 28. 4. 2018.

 

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 17. září

Dnes má svátek Naděžda

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete