Statistika našeho portálu

  • 98 918 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Májová cena 2018 - Frenštát pod Radhoštěm

28.04.2018 Frenštát pod Radhoštěm

Mezi nejoblíbenější sportovní akce konané během jarních měsíců ve Frenštátu pod Radhoštěm patří již několik desetiletí "Májová cena", která na kolbišti zdejšího jezdeckého oddílu představí natěšeným divákům plejádů jezdců i s jejich miláčky z celé České republiky. Jedná se o víkendový podnik, který nabídne ušlechtilost a ladnost dlouhodobě sehraných dvojic i napětí a adrenalin ve…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jízdárna TJ Slovan Tichá 557
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Frenštát pod Radhoštěm

Mezi nejoblíbenější sportovní akce konané během jarních měsíců ve Frenštátu pod Radhoštěm patří již několik desetiletí "Májová cena", která na kolbišti zdejšího jezdeckého oddílu představí natěšeným divákům plejádů jezdců i s jejich miláčky z celé České republiky. Jedná se o víkendový podnik, který nabídne ušlechtilost a ladnost dlouhodobě sehraných dvojic i napětí a adrenalin ve finálových fázích soutěže.

Co Vás zde čeká

Skokové závody každoročně přílákají velkou pozornost špičkových závodníků z domácích i zahraničních stájí, stejně jako několik stovek diváků, pro které je připraveno profesionálně zvládnuté zázemí a dostatek občerstvovacích míst. Skokové závody pak na nelehké trati prověří fyzickou připravenost koní, stejně jako psychickou odolnost jednotlivých jezdců. Vítězem se může stát jen ten ze skokanů, který celou trať odskáče bez jediného zaváhání a navíc v přijatelném a svižném tempu. Vybrané soutěžní disciplíny pak fungují i jako kvalifikační soutěž pro letní olympiádu mládeže.

Velkou oblibu mezi návštěvníky si získala soutěž těch nejmenších jezdců, pro které je připraven závod na romanticky vyhlížejících ponících. Stačí již jen dodat skutečnost, že sobotní program začíná obvykle v devět hodin ráno a ten nedělní pak chvíli po poledni.

Májová cena 2018

 

Těšíme se na vás dne 28. 4. 2018.

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Přednáška: Hypnotizér - Frenštát po…

24.01.2023 - 24.01.2023
Tyršova 1071, 744 01…

Hypnotizér ve Frenštátě | leden 2023 Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášku,…

Zámecké trhy - Kunín

27.05.2023 - 27.05.2023
Zámek Kunín

Zveme vás na zámecké farmářské a řemeslné trhy v Kuníně

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete