Statistika našeho portálu

  • 94 729 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Martina Balzarová - NEJVĚTŠÍ ZABIJÁCI OCEÁNU

19.02.2013 Prachatice

Dovolujeme si Vás pozvat na další cestovatelské povídání ve spolupráci s CA OCEAN.Mořský svět je plný tajemství. Některá zvířata v nás vzbuzují obavy, jiná naopak na první pohled tak moc hrozivá nejsou. Jaké na nás číhá nebezpečí pod hladinou? Je opravdu nejnebezpečnější rybou žralok? Čtverzubec má v sobě jed na usmrcení až 30 lidí. Mořská vosa má až 5000 žahavých buněk. Mořský had vás může…

Adresa a kontaktní informace

Dovolujeme si Vás pozvat na další cestovatelské povídání ve spolupráci s CA OCEAN.
Mořský svět je plný tajemství. Některá zvířata v nás vzbuzují obavy, jiná naopak na první pohled tak moc hrozivá nejsou. Jaké na nás číhá nebezpečí pod hladinou? Je opravdu nejnebezpečnější rybou žralok? Čtverzubec má v sobě jed na usmrcení až 30 lidí. Mořská vosa má až 5000 žahavých buněk. Mořský had vás může usmrtit svým jedem a drobné medúzky čtyřhranky vás užahají k smrti! Jedovaté trny ropušnic jen čekají až se na ně nabodnete, vždyť tyto ryby vypadají jako kus kamene a mnohdy ani zkušený pozorovatel je nedokáže odhalit. Moře je plné těchto malých a nenápadných zabijáků a v porovnání s nimi je snad každý žralok pouhým amatérem.

Čas: 19:00

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete