Statistika našeho portálu

  • 98 908 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Masopustní průvod a veselice 2018 - Lanškroun

10.02.2018 Lanškroun

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na "Lanškrounský masopustní průvod a veselice", pořádaný již tradičně městem Lanškrounem a Městským muzeem Lanškroun. Těšit se můžete na bohatý a zajímavý program odehrávající se na nádvoří zdejšího zámku a následně v muzeu a jeho okolí.Co Vás zde čekáJiž během brzkého dopoledne se zájemci o výjimečné gastronomické zážitky mohou oddávat libé chuti…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na "Lanškrounský masopustní průvod a veselice", pořádaný již tradičně městem Lanškrounem a Městským muzeem Lanškroun. Těšit se můžete na bohatý a zajímavý program odehrávající se na nádvoří zdejšího zámku a následně v muzeu a jeho okolí.

Co Vás zde čeká

Již během brzkého dopoledne se zájemci o výjimečné gastronomické zážitky mohou oddávat libé chuti zabijačkových specialit, mezi kterými nebudou chybět jelítka, jitrničky, tlačenka, ovar či zabijačková polévka. K dobré chuti jistě přispěje i hudební produkce oblíbené country či folklorní kapely. Závěr pobytu na zámeckém nádvoří bude patřit přátelskému posezení všech zúčastněných a hodování vybraných pochoutek. Okolo poledne pak se pak chystejte k průvodu masopustních masek, který se vydává ze zámeckého nádvoří ulicemi v centru města až na náměstí J.M. Marků.

Zde je již připraven bohatý doplňkový program zahrnující vystoupení dechových souborů, představení masopustních masek, soutěž o nejlepší masku, taneční kreace folklorních souborů či všudypřítomný masopustní jarmark. Upozorňujeme Vás i na možnost zakoupit si rozmanité zabijačkové produkty, masopustní koblihy, koláče či lahodné cukrovinky. Jako bonusovou součást Lanškrounského masopustu můžete navštívit speciální výstavu uváděnou v galerii zdejšího muzea.

Masopustní průvod a veselice 2018

Město Lanškroun, Městské muzeum Lanškroun ve spolupráci s Kulturním centrem Lanškroun Vás zve na tradiční Lanškrounský masopustní průvod a veselici.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete