Statistika našeho portálu

  • 88 487 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Meet the Artist: Tomáš Pavlacký // Your Bloom

13.06.2018 Pragovka Gallery Entry

Pragovka Gallery Entry Vás srdečně zve na komentovanou prohlídku výstavy Your Bloom s umělcem Tomášem Pavlackým ve středu 13. 6. 2018 v 17:00, spojenou s prezentací další autorovy tvorby.Současně budou otevřeny další výstavy v industriálním prostoru Pragovky - Olga Mikh Fedorova, Milan Mazúr, Iryna Zakharova : Chiasmus / kurátor: Viktor Čech v Pragovka Gallery Rear a David Pešat, Ondřej Maleček:…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pragovka Gallery Entry
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Pragovka Gallery Entry Vás srdečně zve na komentovanou prohlídku výstavy Your Bloom s umělcem Tomášem Pavlackým ve středu 13. 6. 2018 v 17:00, spojenou s prezentací další autorovy tvorby.

Současně budou otevřeny další výstavy v industriálním prostoru Pragovky - Olga Mikh Fedorova, Milan Mazúr, Iryna Zakharova : Chiasmus / kurátor: Viktor Čech v Pragovka Gallery Rear a David Pešat, Ondřej Maleček: Doma na výletě / kurátor: Petr Vaňous v The White Room. 

Tomáš Pavlacký: Your Bloom
kurátorka: Klára Burianová
Pragovka Gallery Entry
24. 5. - 15. 6. 2018

Post-digital-site specific projekt Your Bloom Tomáše Pavlackého (*1987) je zaměřen na místo svého vzniku a prezentace, Pragovky, její vnitřní i vnější prostředí, environmentální i sociální. Pavlackého instalace v základu vychází z charakteru místní architektury, zároveň poskytuje skryté informace o aktuálním dění na Pragovce. Právě a jedině na komentované prohlídce budou odkryty některé procesuální záležitosti projektu.


* * * ENG
 Pragovka Gallery Entry cordially invites you to a commented tour of the exhibition Your Bloom with the artist Tomáš Pavlacký on Wednesday 13th of June, 2018 at 17:00, connected to the presentation of other projects of the author. 

At the same time, other exhibitions will be running in the industrial area of Pragovka - Olga Mikh Fedorova, Milan Mazúr, Iryna Zakharova : Chiasmus / Curator:  Viktor Čech at Pragovka Gallery Rear and David Pešat, Ondřej Maleček: At home on a trip / Curator: Petr Vaňous at The White Room.

Tomáš Pavlacký: Your Bloom
Curator: Klára Burianová
Pragovka Gallery Entry
24. 5. - 15. 6. 2018

The post-digital-site specific project Your Bloom by Tomáš Pavlacký (* 1987) is focused on a place of its origin and presentation of "Pragovka", its internal and external surroundings, environmental and social. Pavlacký´s installation is based on the character of the local architecture and in the same time he provides hidden information about the actual life at Pragovka. Exactly on the commented tour, some of the issues of the project and its process will be uncovered.

 

Další akce v okolí

Festival KoresponDance 201 - Praha

25.06.2019 - 25.06.2019
Invalidovna

V polovině července otevře zámek Žďár své brány mezinárodnímu festivalu současného tance, pohybového divadla a nového…

Letní kino Yellow Cinema - Po čem m…

25.06.2019 - 25.06.2019
Praha

LETNÍ KINO Zažluťte si v kalendáři úterní a sobotní večery pro filmové delikatesy v letňáku ve Žlutých lázních. Žádná…

Zážitkové a poznávací setkání - Pra…

26.06.2019 - 26.06.2019
Praha

Setkání s přírodními vůněmi, které uzdravují a zlepšují život

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 24. červen

Dnes má svátek Jan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete