Statistika našeho portálu

  • 85 403 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 151 Míst a památek

Meet the Artist: Tomáš Pavlacký // Your Bloom

13.06.2018 Pragovka Gallery Entry

Pragovka Gallery Entry Vás srdečně zve na komentovanou prohlídku výstavy Your Bloom s umělcem Tomášem Pavlackým ve středu 13. 6. 2018 v 17:00, spojenou s prezentací další autorovy tvorby.Současně budou otevřeny další výstavy v industriálním prostoru Pragovky - Olga Mikh Fedorova, Milan Mazúr, Iryna Zakharova : Chiasmus / kurátor: Viktor Čech v Pragovka Gallery Rear a David Pešat, Ondřej Maleček:…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pragovka Gallery Entry
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Pragovka Gallery Entry Vás srdečně zve na komentovanou prohlídku výstavy Your Bloom s umělcem Tomášem Pavlackým ve středu 13. 6. 2018 v 17:00, spojenou s prezentací další autorovy tvorby.

Současně budou otevřeny další výstavy v industriálním prostoru Pragovky - Olga Mikh Fedorova, Milan Mazúr, Iryna Zakharova : Chiasmus / kurátor: Viktor Čech v Pragovka Gallery Rear a David Pešat, Ondřej Maleček: Doma na výletě / kurátor: Petr Vaňous v The White Room. 

Tomáš Pavlacký: Your Bloom
kurátorka: Klára Burianová
Pragovka Gallery Entry
24. 5. - 15. 6. 2018

Post-digital-site specific projekt Your Bloom Tomáše Pavlackého (*1987) je zaměřen na místo svého vzniku a prezentace, Pragovky, její vnitřní i vnější prostředí, environmentální i sociální. Pavlackého instalace v základu vychází z charakteru místní architektury, zároveň poskytuje skryté informace o aktuálním dění na Pragovce. Právě a jedině na komentované prohlídce budou odkryty některé procesuální záležitosti projektu.


* * * ENG
 Pragovka Gallery Entry cordially invites you to a commented tour of the exhibition Your Bloom with the artist Tomáš Pavlacký on Wednesday 13th of June, 2018 at 17:00, connected to the presentation of other projects of the author. 

At the same time, other exhibitions will be running in the industrial area of Pragovka - Olga Mikh Fedorova, Milan Mazúr, Iryna Zakharova : Chiasmus / Curator:  Viktor Čech at Pragovka Gallery Rear and David Pešat, Ondřej Maleček: At home on a trip / Curator: Petr Vaňous at The White Room.

Tomáš Pavlacký: Your Bloom
Curator: Klára Burianová
Pragovka Gallery Entry
24. 5. - 15. 6. 2018

The post-digital-site specific project Your Bloom by Tomáš Pavlacký (* 1987) is focused on a place of its origin and presentation of "Pragovka", its internal and external surroundings, environmental and social. Pavlacký´s installation is based on the character of the local architecture and in the same time he provides hidden information about the actual life at Pragovka. Exactly on the commented tour, some of the issues of the project and its process will be uncovered.

 

Další akce v okolí

Nová atrakce Prague Legends v centr…

05.12.2018 - 31.12.2019
Vodičkova 32

Užijte si s rodinou netradiční zážitek a navštivte Prague Legends v centru Prahy. Legendy staré Prahy tu zažijete na…

Stálé expozice - Národní muzeum - P…

01.01.2019 - 31.12.2019
Praha

Jedinečná atmosféra výstavních sálů, zajímavé expozice. Stačí si vybrat...

Křižovatky české a československé s…

01.01.2019 - 31.12.2019
Národní památník na…

Expozice věnovaná mezníkům české a československé státnosti 20. století

O pivu – z chmelnice na náš stůl v …

01.01.2019 - 31.12.2019
Národní zemědělské…

Ve stálé expozici O pivu se dozvíte bohatou historii, tradici i současnost českého pivovarnictví. Výstava je doplněna o…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Na Atlase Česka dále najdete