Statistika našeho portálu

  • 90 611 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Meeting point FM CITY FEST 2019 - Frýdek-Místek

23.05.2019 Náměstí Svobody

Máme tady první jarní větřík, sluníčko se nám začíná opírat do oken, všechno kolem kvete, a to vybízí k jedinému, vytáhnout paty z domu a užít si toto úžasné roční období. A jak jinak než venku s přáteli, dobrým jídlem, pitím a skvělou zábavou. Už možná tušíte správně, něco se chystá... Je tady MEETING POINT 2019!!

Adresa a kontaktní informace

12. a 13. července 2019 proběhne 2. ročník FM CITY FEST a vy tam jednoduše nemůžete chybět! Do Frýdku-Místku se sjedou ti nejlepší interpreti nejen ze všech koutů České republiky, ale i ze zahraničí, celkově se tak můžete těšit na více jak 20 osobností hudební scény. A protože toho máme na srdci mnohem více, připravili jsme si MEETING POINT 2019, na který vás všechny zveme.

 

Co to MEETING POINT vlastně je? Je to jedno velké setkání všech příznivců FM CITY FEST. Dovíte se zde spoustu novinek, budete se moci setkat a pobavit s pořadateli a organizačním týmem, nasajete festivalovou atmosféru, a hlavně si užijete parádní den. Ti, kteří nás už nějakou chvíli sledují, se mohli této akce zúčastnit již loni, ale letos to chceme posunout zase o kus dál!

Kdy a kde MEETING POINT proběhne? Budeme se na vás všichni moc těšit 23. května na místeckém náměstí a věříme, že se nám ho společně podařit zaplnit.

Co nás na MEETING POINTU čeká? Nuda to rozhodně nebude! Máme připravený doprovodný program pro malé i velké. Dětičky se můžou těšit na pestré a zábavné aktivity a spoustu soutěží. Samozřejmě nebude chybět ani hudební vsuvka Miraie Navrátila, vystoupení Tanečního Studia DANCEPOINT a pomyslnou třešničkou na dortu bude přímý přenos čtvrtfinálového zápasu mistrovství světa v ledním hokeji 2019. Celým dnem vás pak provede jedinečný a nezaměnitelný Kuba Ohnutek. A to už zní jako dobrý plán na krásný májový den. Ani milovníci dobrého jídla a pití nepřijdou zkrátka, nebude chybět stánek s občerstvením a točené pivo za opravdu lidovou cenu. Počasí pro tento den máme jak jinak, než objednáno.

A protože bude celý tento den v duchu FM CITY FEST, budete mít možnost koupit si lístek na festival přímo na akci!

Mapa

Další akce v okolí

Přednáška Kamily Hladké: Hornické v…

22.10.2019 - 22.10.2019
Dům knihy KNIHCENTRUM,…

S Kamilou Hladkou vyslechneme autentické příběhy hornických vdov

Řízená degustace vín Navínko - Ostr…

25.10.2019 - 25.10.2019
Dům knihy KNIHCENTRUM,…

Degustace vybraných cuvée.

Extrem food a travel festival - Ost…

26.10.2019 - 26.10.2019
Ostrava

Extrem food festival v Brně, Bratislavě, Olomouci, Ostravě

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete