Statistika našeho portálu

  • 94 724 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Městské slavnost Berounské hradby 2020 v Berouně

13.06.2020 Beroun

7. ročník městských slavností opět propojí centrum města v jeden cirkulující celek. Pořadatelé nabídnou návštěvníkům hudební scénu na Husově náměstí doplněnou o přehlídku malých pivovarů a jarmark, rodinnou zónu v Havlíčkově ulici s divadelním šapitó, soutěžemi pro děti, skákacím hradem a možná i pinkáním kuliček, a v neposlední řadě Berounskou promenádu - přehlídku zejména místních výtvarníků, hudebníků, divadelníků i řemeslníků na Náměstí J. Barranda a v zahradě Muzea berounské keramiky.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Blížící se konec školního roku je každoročně příležitostí k pořádání mnoha sportovních či kulturních akcí pro děti i pro jejich rodiče. Nejinak je tomu již tradičně i v Berouně, kde si výraznou oblibu získal festival Berounské hradby, pořádaný již několikátým rokem Domem dětí a mládeže Beroun.

Hudebním programem na Husově náměstí bude provázet Jiří Holoubek, moderátor stanice Český rozhlas Dvojka, kytarista a zpěvák (v době konání Hradeb už zřejmě neexistujícího) Spirituál kvintetu. 

Doba trvání akce: 9.00-22.00

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 15. leden

Dnes má svátek Alice

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete