Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

METROpolitní léto hereckých osobností Praha

21.06.2018 - 31.08.2018 Letní scéna Vyšehrad, V Pevnosti, Praha 2 - Vyšehrad

Již 15. ročník Metropolitního léta hereckých osobností letos proběhne od 21. června do 31. srpna na Letní scéně Vyšehrad, v divadle Studio DVA.Hlavním lákadlem vyšehradské scény je premiéra klasické francouzské situační komedie Georgese Feydeau Brouk v hlavě. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let a již poosmé jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem.Hrát se bude i…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Letní scéna Vyšehrad, V Pevnosti, Praha 2 - Vyšehrad
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Již 15. ročník Metropolitního léta hereckých osobností letos proběhne od 21. června do 31. srpna na Letní scéně Vyšehrad, v divadle Studio DVA.

Hlavním lákadlem vyšehradské scény je premiéra klasické francouzské situační komedie Georgese Feydeau Brouk v hlavě. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let a již poosmé jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem.

Hrát se bude i na domovské scéně na Václavském náměstí, kde se mimo jiné uskuteční pátý ročník Léta slovenských hvězd.

Letošní novinkou je otevření další Letní scény na Tvrzi Divice nedaleko Loun.

Předprodej zahájen 13. dubna 2018

Již pátým rokem je na srpen do divadla připraveno i Léto slovenských hvězd. Přehlídka bratislavských divadelních souborů se uskuteční v druhé polovině srpna (20. – 31. 8.). Program slibuje šest představení, ve kterých se mohou diváci těšit na taková jména slovenského divadla, jakými jsou Milan Lasica, Emília Vášáryová, Zuzana Kronerová, Milan Kňažko, Anna Šišková, Zdena Studenková, Kamila Magálová a mnoho dalších.

Pokud by skutečně došlo k tomu, že by představení muselo být zrušeno z důvodu velmi nepříznivého počasí, vstupenky se vyměňují na náhradní termín dle vlastního výběru, a to v pokladně divadla Studio DVA nebo v následujících dnech přímo v pokladně na Letní scéně. Vstupné se nevrací. Vycházíme tak vstříc divákům a garantujeme, že i v případě zrušení představení (v jakoukoliv dobu) jej uvidí v náhradním termínu. V případě koncertů, bude-li produkce zahájena, se vstupné nevrací. 

Představení na Letní scéně Vyšehrad začínají ve 20.00 hodin, pouze představení Vše o mužích začíná v 19.00 hodin. Do areálu Letní scény Vyšehrad je vstup umožněn vždy 30 minut před začátkem představení/koncertu.

Představení se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je vždy kryté a diváci dostávají pláštěnky. V případě chladného počasí je možné si zapůjčit deku za poplatek 20 Kč. (Při dešti se deky nepůjčují.)

Informace o konání produkce při velmi nepříznivém počasí obdrží diváci přímo na místě konání. Představení se nikdy neruší předem. Pořadatel si vyhrazuje právo, s ohledem na špatné počasí, odložit začátek představení (max. o 30 minut). O přerušení či zrušení představení rozhoduje výhradně pořadatel na místě.

Další akce v okolí

Severská filmová zima 2019 v Praze

14.02.2019 - 19.02.2019
Kino Lucerna

Festival severské kinematografie v kině Lucerna

Grand Restaurant Festival 2019 - Pr…

15.02.2019 - 28.02.2019
Praha - různá místa

Oblíbený gastronomický svátek všech labužníků.

Expediční kamera - premiéra v Aeru …

20.02.2019 - 20.02.2019
Kino Aero

Slavnostní premiéra filmového festivalu Expediční kamera v kině AERO. Celý večer skvělých filmů o cestování, outdooru a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete