Statistika našeho portálu

  • 94 580 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Mezibrány - festival - Prachatice

18.08.2012 Prachatice

Tradičně ke kulturnímu létu v Prachaticích patří také open-air festival Mezibrány. Pořadatelé po zralé úvaze a hlavně letitých zkušenostech s počasím, které zkrátka vždy nad Parkán přižene zimu a déšť poslední srpnový víkend, přesunuli termín.Nově tedy 18. srpna areál na Parkáně přivítá již šesté Mezibrány.Po loňském úsporném ročníku se mohli díky štědrosti sponzorů letos pořadatelé rozšoupnout.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prachatice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice

Fotogalerie k článku

Tradičně ke kulturnímu létu v Prachaticích patří také open-air festival Mezibrány. Pořadatelé po zralé úvaze a hlavně letitých zkušenostech s počasím, které zkrátka vždy nad Parkán přižene zimu a déšť poslední srpnový víkend, přesunuli termín.

Nově tedy 18. srpna areál na Parkáně přivítá již šesté Mezibrány.

Po loňském úsporném ročníku se mohli díky štědrosti sponzorů letos pořadatelé rozšoupnout. Na návštěvníky čeká perfektní technické zajištění pódií, které znají z předloňského ročníku a hlavně špičkový hudební program.

Hlavní hvězdou bude bezpochyby kultovní kapela KRUCIPÜSK, dalšími taháky budou Locomotive, The Pooh, Atari Terror nebo Hentai Corporation. Jihočeskou scénu zastoupí vynikající Satisfucktion, Inverted nebo jazz-rocková all-star kapela Groove Dogs. Nebudou chybět ani místní v silném zastoupení: Dirty Lesbian Duck, Ucházím, Black Spirit Rose, Petting Zoo, Fake Skill a Scorzonera. Seznam vystupujících doplňuje ještě vítězná kapela soutěže amatérských kapel, prachatického KOTLE – Backspace.

Tradičně Mezibrány budou nabízet širokou škálu stánků, od domácích jihočeských uzenin, přes vynikající pivečko, až po reklamní předměty kapel. Týden před festivalem bude také probíhat v historickém jádru Prachatic tradiční předprogram, který každý večer nabídne jinou formu umění. Veškeré detailní informace zájemci naleznou na www.kisprachatice.cz nebo na zvláštních plakátech.

Vstupné

v předprodeji, který již probíhá v Prachatickém Infocentru, bude 200Kč na místě poté 300kč. Děti do 6 let a důchodci nad 60let mají vstupné zdarma. Začátek programu je plánován na 12,00, konec o dvanáct hodin později. Dopravní omezení si akce nevyžádá. Pokud by snad někdo chtěl pomoci s přípravami festivalu, může se přihlásit v prachatickém Infocentru.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete