Statistika našeho portálu

  • 96 486 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Mezinárodní den průvodců - Choceň

22.02.2020 Choceň

Asociace průvodců ČR letos po šestnácté zaštiťuje Mezinárodní den průvodců, připadající na 22. únor. každoročně se u nás i v zahraničí při této příležitosti konají nejrůznější akce organizované lokálními průvodci.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dne 22. února 2020 pořádá Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň ve spolupráci s Asociací průvodců ČR a městem Choceň již 5. ročník Mezinárodního dne průvodců. Tématem je Průmyslová Choceň.

Pro zájemce o prohlídky jsou připraveny trasy: Choceň průmyslová aneb "trochu páry o století páry až po…", vycházíme v 9:00 h, 10:00 h a 11:00 h. Pro starší děti máme připravenou trasu "Malá průmyslová špionáž", malé děti se vydají na cestu za pohádkovými bytostmi, vycházíme v 9:30 h, 10:30 h a 11:30 h.

V prostorách školy na náměstí na účastníky čeká hudební vystoupení, divadelní představení pro děti, dílničky a soutěže pro děti, výstava obrazů M. Hakové, výstava historických fotografií Chocně a jarmark s ukázkou tvorby. Občerstvení zajišťují žáci oboru vzdělání Cukrář a Kuchař-číšník.

Přijďte a poznejte město Choceň trochu jinak.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete