Statistika našeho portálu

  • 93 220 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

12. Mezinárodní folklorní festival: Léto na Soláni 2019

10.08.2019 Velké Karlovice

Přijměte pozvání Atlasu Česka na další ročník oblíbeného "Mezinárodního folklorního festivalu Soláň", který zpříjemňuje letní měsíce obyvatelům malebných Velkých Karlovic a jejich širokého okolí.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
prostor u soláňské zvonice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Velké Karlovice

Přijměte pozvání Atlasu Česka na další ročník oblíbeného "Mezinárodního folklorního festivalu Soláň", který zpříjemňuje letní měsíce obyvatelům malebných Velkých Karlovic a jejich širokého okolí. Těšit se můžete na bohatý program zahrnující hudební vystoupení folklorních souborů, taneční produkce připomínající ty nejklasičtější moravské tance, rozmanité tvůrčí dílny pro malé i velké či divadelní vystoupení ochotnických souborů.

Mezinárodní folklorní festival Soláň

U starobylé soláňské zvonice se ve vybraný srpnový termín shromáždí vystupující i diváci, aby oficiálně zahájily dvoudenní veselí plné kulturních tradic, dobrého jídla, přívětivé atmosféry a bohatého doprovodného programu. Upozorňujeme Vás zvláště na soutěž o nejlepšího sólového tanečníka v mužském valašském tanci odzemku, která přináší spoustu zábavy a především fantastických výkonů soutěžících. Dobře se budete bavit i při nezbytné cimbálové muzice, která Vás v kombinaci s lahodným vínem zajisté vyzve k bujarému tanci.

Na tradičním rukodělném jarmarku si pak budete moci zakoupit některý z řemeslných výrobků či se oddat opojné chuti moravských sladkých i slaných specialit. Svou troškou do mlýna pak přispějí i zahraniční folklorní soubory, jejichž účast jen potvrzuje atraktivitu a zajímavost akce doslova pro každého.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Valašský špalíček - Valašské Meziří…

25.06.2020 - 27.06.2020
Areál zámku Žerotínů

Valašský špalíček 2020: folk–blues–beat festival

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

středa 27. květen

Dnes má svátek Valdemar

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete