Statistika našeho portálu

  • 96 243 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Mezinárodní veletrhy módy obuvi a koženého zboží - Bvv Brno

18.08.2013 - 20.08.2013 Brno

Veletrh módy STYL je obchodně komerčním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska  a zemí východní Evropy již od roku 1993. Vystavovatelé z více než 20 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v jednotlivých branžích (klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo/plavky). Pravidelně jsou zde zastoupeny…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bvv Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Veletrh módy STYL je obchodně komerčním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska  a zemí východní Evropy již od roku 1993. Vystavovatelé z více než 20 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v jednotlivých branžích (klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo/plavky). Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů (soutěž TOP STYL DESIGNER). V rámci bohatého doprovodného programu, mohou obchodníci shlédnout nabízené kolekce formou kvalitních módních přehlídek. Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků. Veletrh STYL je podporován společností Igedo Company Düsseldorf.

Doprovodný program:

Letní sezóna je konečně v plném proudu, ale svět módy už nevděčně myslí na příští rok a vyhlíží zajímavé kousky, které zaujmou na pultech obchodů. A to znamená jediné: opět nastal ten pravý čas pro veletrhy STYL a KABO. Letos opět s řadou novinek.

Kdo by neznal jméno Oscar de la Renta nebo Emilio Pucci? Tvorbu obou renomovaných zahraničních návrhářů můžete ocenit na speciální přehlídce, kterou jsme exklusivně pouze pro veletrh STYL zajistili ve spolupráci s pražským obchodem Obsession. Česká premiéra posledních pret á porter kolekcí prezentovaných ve světě proběhne v pavilonu P v neděli 18. srpna.

"Ikony času" je název módní přehlídky kolekce studentů Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze, která proběhne druhý veletržní den v pondělí 19. srpna. Modely inspirované "ikonickými oděvy a doplňky" nechtějí jen připomínat oděvní historii, ale ukazují také trvalý význam ikon v současné i budoucí módě.

V maratónu módních přehlídek nebudou chybět tradiční kontraktační přehlídky kolekcí vystavovatelů. Všechny přehlídky se konají na přehlídkovém mole v pavilonu P - konkrétně to budou prezentace kolekcí klasické módy STYL SHOW, přehlídky plavek a plážového oblečení BEACHWEAR SHOW a přehlídky spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží LINGERIE SHOW "Day & Night".

Hlavním partnerem módních přehlídek je MATRIX – profesionální vlasový styling a kosmetika.

 Osobnostmi předváděcího týmu jsou Tereza Fajksová a Denisa Domanská.

Ikony určitě objevíte také na výstavě "Symfonie kabelek", kterou připravilo Muzeum města Brna a na veletrhu KABO v pavilonu F si ji můžete prohlédnout v předpremiéře. Provede vás historií tohoto nezbytného doplňku a ukáže rozmanité materiálové i tvarové proměny, kterými kabelky v minulosti procházely.

V pavilonu P bude také výstava historických vyšívacích strojů pro výrobu rukavic představíme v expozici p. Stanislava Váchy, a to po celou dobu veletrhu.

Pro obchodníky i vystavovatele jsou připraveny zajímavé panelové diskuse, workshopy a zahraniční trendové prezentace, a to přímo v pavilonu P ve foyer v přednáškových sálech.

V Pavilonu P naproti přehlídkovému molu do prostoru LIVE GALLERY srdečně zveme všechny vystavovatele, návštěvníky a další příznivce módního průmyslu. V tomto místě se seznámíte nejen s aktuálními trendy prostřednictvím vybraných kolekcí vystavovatelů prádla a plavek, ale současně můžete společně s námi neformálně zahájit veletrhy STYL-KABO v neděli 18. srpna v 9,30 h.

Provozní doba pro návštěvníky

18. a 19. 8. 2013
9.00 - 18.00 hod.
20. 8. 2013
9.00 - 16.00 hod.
Pouze pro odborné návštěvníky. Vstup na základě registrace.

Vstupné na STYL a KABO

Celodenní registrační vstupenka při registraci na pokladnách    160,- Kč
Celodenní registrační vstupenka při předregistraci na internetu     130,- Kč
Firemní pozvánka při registraci na pokladnách    80,- Kč
Firemní pozvánka při předregistraci na internetu    0,- Kč
 
Ceny jsou uvedeny vč. DPH
Vstupenka na veletrh neplatí jako jízdenka na MHD!

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Maker Faire Brno 2021 - Brno-město

23.10.2021 - 24.10.2021
Výstaviště

Maker Faire je světová přehlídka kreativity pro všechny tvůrce, inovátory, bastlíře, DIY nadšence a jejich příznivce!

VIDA! After Dark | #38 | SUPERHUMAN…

26.10.2021 - 26.10.2021
VIDA! science centrum

Užijte si další z večerů pro dospělé ve VIDA! science centru, který tentokrát věnujeme limitům lidského těla.

Psychedelika a jejich potenciál v t…

27.10.2021 - 27.10.2021
Brno

Party halucinogen, politický manifest či grál k osobnímu poznání? Psychedelické látky tu jsou s námi odnepaměti a…

Koncert Společná věc 2021 - Brno

29.10.2021 - 29.10.2021
Brno

Na koncertě vás čeká velkoplošná projekce spojená s tóny tajemného Vodnářského zvonu. Výjimečný, tajuplný,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 18. říjen

Dnes má svátek Lukáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete