Statistika našeho portálu

  • 94 413 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Mikuláš - Vozovna Střešovice Praha

03.12.2016 Praha

Nenechte si ujít Mikulášské odpoledne ve vozovně StřešovicePopulární postavičky v historické tramvaji, nadílka pod starobylými krovy střešovické vozovny a k tomu pestrý program pro celou rodinu, při kterém se rozhodně nebudete nudit, to je nabídka Mikulášského odpoledne s DPP, jež se  uskuteční v sobotu 3. prosince 2016 od 13.00 do 18.00 hodin. Vyrobte si s dětmi vánoční dekorace a drobné…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vozovna Střešovice Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Mikulášské odpoledne ve vozovně Střešovice

Populární postavičky v historické tramvaji, nadílka pod starobylými krovy střešovické vozovny a k tomu pestrý program pro celou rodinu, při kterém se rozhodně nebudete nudit, to je nabídka Mikulášského odpoledne s DPP, jež se  uskuteční v sobotu 3. prosince 2016 od 13.00 do 18.00 hodin.
 
Vyrobte si s dětmi vánoční dekorace a drobné dárky

Říká se, že nejkrásnější dárek jen ten, který pro někoho sami vyrobíte. Přijďte si s dětmi vyzkoušet, jak snadno se dají vytvořit originální vánoční ozdoby, veselé vánoční kolíčky, magnetky nebo stále populární odznáčky a placky. Pro děti všech věkových kategorií budou dále připraveny různé skládačky,  vystřihovánky a omalovánky s vánoční i dopravní tematikou. Chybět samozřejmě nebude ani tradiční zdobení perníčků.

Každý kdo soutěží, vyhrává!

Nevěříte? Je tomu opravdu tak! Zapojit se můžete do vánočně laděných her např. 'Nenech se chytit čertem', 'Ulov si svého kapříka' či 'Mikulášské košíkové', nebo do dopraváckých soutěží, v nichž si budete moci s dětmi projet slalom s autobusem, zakoulet si do depa nebo na čas složit velké tramvajové puzzle. Za své úspěchy získají malí luštitelé a sportovci jako odměnu žetony, které pak vymění u Mikulášova kola štěstí za sladkosti a dárky od DPP. Smutni ale nemusí být ani ti, kteří v soutěžním klání nevynikají, i oni totiž budou mít možnost získat nadílku, a to konkrétně za recitaci básničky nebo zazpívání písničky. Jako bonus se pak mohou všichni na památku vyfotit s čertem a andělem v oblíbeném fotokoutku.

Divadélko pro nejmenší

Nejmenší návštěvníky jistě potěší pásmo pohádek loutkového divadélka. To odehraje během odpoledne celkem čtyři třicetiminutová představení, která začínají ve 13.30, 14.30, 15.30 a 16.30 hodin.

Přijďte se pobavit a užít si příjemné odpoledne s Dopravním podnikem!

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Halloweenský karneval - Újezd nad L…

30.10.2020 - 31.10.2020
Mateřská školka Andělská

Halloweenský karneval pro děti

Noc vědců - Praha

27.11.2020 - 27.11.2020
Praha

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Mint Market Praha listopad - Praha

28.11.2020 - 29.11.2020
Praha

Připravte se na Vánoce včas a bez stresu. Přijďte o víkendu 28. - 29. listopadu na MINT Market do haly 11 a 13 v areálu…

Běh se žlutou stužkou/Yellow Ribbon…

05.12.2020 - 05.12.2020
Praha

5. ročník YELLOW RIBBON RUN - Uteč předsudkům

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete