Statistika našeho portálu

  • 95 203 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Mikulášská nadílka - Lanškroun

08.12.2012 Lanškroun

Dne 8. prosince 2012 proběhne slavnostní otevření cyklostezky Lanškroun - Rudoltice. Od 13:00 hodin bude zahájen mikulášský průvod po cyklostezce a u sídliště Zámeček bude slavnostně přetržena páska cyklostezky. V kulturním domě v Rudolticích proběhne od 15:00 hodin divadelní představení pro malé i velké pohádka "Jak spravedlnost z pekla vzešla" a od 16:30 bude zahájena mikulášská…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dne 8. prosince 2012 proběhne slavnostní otevření cyklostezky Lanškroun - Rudoltice. Od 13:00 hodin bude zahájen mikulášský průvod po cyklostezce a u sídliště Zámeček bude slavnostně přetržena páska cyklostezky.

V kulturním domě v Rudolticích proběhne od 15:00 hodin divadelní představení pro malé i velké pohádka "Jak spravedlnost z pekla vzešla" a od 16:30 bude zahájena mikulášská nadílka s čertovským rejem - hudba, soutěže, zábava s hudebním doprovodem Jana Jasanského.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 7. květen

Dnes má svátek Stanislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete