Statistika našeho portálu

  • 95 203 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Mikulášské autobusy ve Zlíně

07.12.2013 Zlín

V Letošní mikulášské autobusy Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice budou projíždět ulicemi Zlína, Otrokovic a Želechovic nad Dřevnicí v sobotu 7. prosince. Po prvních třech úspěšných ročnících akce Mikulášská jízda připravuje Dopravní společnost Zlín – Otrokovice tento program i na letošní rok. V sobotu 7. prosince vyjedou potěšit zejména srdce dětí dva vyzdobené kloubové autobusy s Mikuláši,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zlín
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

V Letošní mikulášské autobusy Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice budou projíždět ulicemi Zlína, Otrokovic a Želechovic nad Dřevnicí v sobotu 7. prosince.

Po prvních třech úspěšných ročnících akce Mikulášská jízda připravuje Dopravní společnost Zlín – Otrokovice tento program i na letošní rok. V sobotu 7. prosince vyjedou potěšit zejména srdce dětí dva vyzdobené kloubové autobusy s Mikuláši, anděly i čerty.

Mikulášské autobusy vyjedou z vozovny v 8.45 hodin a se svým předvánočním programem zastaví postupně na točnách Jižní Svahy-Kocanda, Bartošova čtvrť, Příluky, Jižní Svahy-Středová, Sportovní hala, v Otrokovicích u Společenského domu a na náměstí 3. května a na návsi v Želechovicích. Poslední zastávku budou mít mikulášské autobusy v čase od 16 do 16.20 hodin na rekonstruovaném Mariánském náměstí ve Zlíně-Štípě. Celá trasa je dlouhá asi 90 kilometrů. Na každé konečné budou mít mikulášské autobusy přibližně půlhodinovou zastávku se zábavným venkovním programem a nadílkou pro děti. Návrat do vozovny je plánován zhruba na 17. hodinu.

jízdní řád Mikulášské jízdy

Mikulášské autobusy budou na své trase zastavovat na všech zastávkách a jízda s nimi bude bezplatná.Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 7. květen

Dnes má svátek Stanislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete