Statistika našeho portálu

  • 87 857 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Mikulovské Pivobraní 2012

10.08.2012 - 11.08.2012 Mikulov

In vino veritas, in pivo taky... Přijďte ochutnat více než 50 druhů piv velkých i malých pivovarů z celé ČR i ze Slovenska! Navštivte jedinečný gastronomický i hudební festival v historickém městě Mikulov, ležící na úpatí Pálavy, v srdci okouzlující přírody Jižní Moravy.Kde: Amfiteátr Mikulov na MoravěLetošní II. ročník festivalu Mikulosvké Pivobraní nabídne pro každého něco. Nejvíc potěší…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

In vino veritas, in pivo taky... Přijďte ochutnat více než 50 druhů piv velkých i malých pivovarů z celé ČR i ze Slovenska! Navštivte jedinečný gastronomický i hudební festival v historickém městě Mikulov, ležící na úpatí Pálavy, v srdci okouzlující přírody Jižní Moravy.

Kde: Amfiteátr Mikulov na Moravě

Letošní II. ročník festivalu Mikulosvké Pivobraní nabídne pro každého něco. Nejvíc potěší fanoušky piva, kteří budou moci ochutnat z široké nabídky nejrůznějších značek a druhů piva. Pro ženskou polovinu návštěvníků jsme připravili velký výběr ochucených pivních nápojů. Na své si ale přijdou i příznivci rockové muziky, která k pivu zkrátka patří.

Na festivalu zahrají kapely Mňága a Ždorp, Xindl X, Ukulele Trouble makers, Nebe, Medicimbal, Walter Bartoš band, Denwer a mnoho dalších.
Fanoušci piva se mohou během festivalu zapojit do nejrůznějších soutěží a vyhrát mnoho hodnotných cen. Jedním z vrcholů sobotního programu bude soutěž Miss mokré tričko a vyhlášení vítěze souteže "Pivo Jižní Moravy”.
Z bohaté nabídky festivalu si vyberou i rodiny s dětmi. Naši menší návštěvnici se mohou těšit na "pěnný bazén”, vtipné klauny a na dětský koutek s nejrůznější zábavou, hrami a dílničkami.
Součástí Mikulovského Pivobraní bude také fotosoutěž s podtitulem "Nejlepší okamžik z Mikulovského pivobraní 2012”. Výherci získají profesionální fotoaparát Olympus.

Mapa

Další akce v okolí

Mikulov Gourmet Festival

31.05.2019 - 02.06.2019
Mikulov

Mikulov Gourmet Festival je velkolepou oslavou kvalitní moravské kuchyně a jejího snoubení se skvělými moravskými víny…

Den dětí - Mikulov

01.06.2019 - 01.06.2019
Amfiteatr, Gagarinova…

V sobotu 1. června si děti budou moci užít odpoledne plné zábavy.

XVIII. Jazzový večer - Mikulov

07.06.2019 - 07.06.2019
Mikulov

Jazzový večer na počest Karla Krautgartnera, skladetele, dirigenta a jednoho z nejlepších československých saxofonistů,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete