Statistika našeho portálu

  • 91 142 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Mikulovské Pivobraní 2012

10.08.2012 - 11.08.2012 Mikulov

In vino veritas, in pivo taky... Přijďte ochutnat více než 50 druhů piv velkých i malých pivovarů z celé ČR i ze Slovenska! Navštivte jedinečný gastronomický i hudební festival v historickém městě Mikulov, ležící na úpatí Pálavy, v srdci okouzlující přírody Jižní Moravy.Kde: Amfiteátr Mikulov na MoravěLetošní II. ročník festivalu Mikulosvké Pivobraní nabídne pro každého něco. Nejvíc potěší…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

In vino veritas, in pivo taky... Přijďte ochutnat více než 50 druhů piv velkých i malých pivovarů z celé ČR i ze Slovenska! Navštivte jedinečný gastronomický i hudební festival v historickém městě Mikulov, ležící na úpatí Pálavy, v srdci okouzlující přírody Jižní Moravy.

Kde: Amfiteátr Mikulov na Moravě

Letošní II. ročník festivalu Mikulosvké Pivobraní nabídne pro každého něco. Nejvíc potěší fanoušky piva, kteří budou moci ochutnat z široké nabídky nejrůznějších značek a druhů piva. Pro ženskou polovinu návštěvníků jsme připravili velký výběr ochucených pivních nápojů. Na své si ale přijdou i příznivci rockové muziky, která k pivu zkrátka patří.

Na festivalu zahrají kapely Mňága a Ždorp, Xindl X, Ukulele Trouble makers, Nebe, Medicimbal, Walter Bartoš band, Denwer a mnoho dalších.
Fanoušci piva se mohou během festivalu zapojit do nejrůznějších soutěží a vyhrát mnoho hodnotných cen. Jedním z vrcholů sobotního programu bude soutěž Miss mokré tričko a vyhlášení vítěze souteže "Pivo Jižní Moravy”.
Z bohaté nabídky festivalu si vyberou i rodiny s dětmi. Naši menší návštěvnici se mohou těšit na "pěnný bazén”, vtipné klauny a na dětský koutek s nejrůznější zábavou, hrami a dílničkami.
Součástí Mikulovského Pivobraní bude také fotosoutěž s podtitulem "Nejlepší okamžik z Mikulovského pivobraní 2012”. Výherci získají profesionální fotoaparát Olympus.

Mapa

Další akce v okolí

Adventní jarmark v Perné

20.11.2019 - 01.12.2019
Perná

Jarmark spojený s rozsvícením vánočního stromu.

Světový duel vín 2019 - Hustopeče

23.11.2019 - 23.11.2019
Hustopeče

Přijďte na ojedinělou degustaci, kde můžete porovnat česká a zahraniční vína.

Adventní jarmark v Dolních Dunajovi…

30.11.2019 - 30.11.2019
Dolní Dunajovice

Vánoční trh v Dolních Dunajovicích, je na co se těšit... Dobrůtky, vánoční mňamky, svařáky, punče, gulášky, řemeslné…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 21. listopad

Dnes má svátek Albert

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete