Mimoni ve Zlatém jablku - Zlín
30.06.2022 Zlínský kraj
Maskot Mimoň, stovky mimoňových cen pro děti, skvělé soutěže, dílničky, fotokoutek, a především premiéra filmu Mimoni 2 Padouch přichází. To vše čeká poslední červnový den na děti v obchodním a nákupním centru Zlaté jablko.
Adresa a kontaktní informace
- Adresa:
- Zlaté jablko
- Oblast
- Střední Morava
- Kraj
- Zlínský kraj
Kdo by neznal trochu ztřeštěné žluté postavičky z oblíbeného filmu pro děti. A právě s nimi si budou moci děti užít den plný zábavy v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně a oslavit tak nejen konec školního roku, ale také si vychutnat i dlouho očekávanou premiéru druhého filmu o Mimoních.
Děti se budou během celého dne moci s Mimoni vyfotografovat nebo si vysoutěžit jedu ze stovek tematických cen s mimoňovými motivy. Chybět nebudou ani zábavné dílničky a stanoviště.
Program se žlutými animovanými hvězdami bude k dispozici zdarma v přízemí prodejní galerie obchodního centra 30. června 2022 od 10 do 18 hodin.
Více na www.zlatejablko.cz
Mapa
Líbí se vám tento článek a rádi byste, aby se v rubrice Kalendář akcí zobrazoval mezi prvními?
Pošlete SMS zprávu ve tvaru ATLASCESKA 130303 na telefonní číslo 9033350 a článek tak nikdo nepřehlédne!
Cena SMS zprávy je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: redakce@atlasceska.cz
Další akce v okolí
Farmářský a řemeslný trh - Valašské…
29.09.2023 - 29.09.2023
Náměstí
Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy ve Valašském Meziříčí.
Den architektury v Památníku Tomáše…
30.09.2023 - 30.09.2023
nám. T. G. Masaryka 2570
Pro letošní ročník festivalu Den architektury připravuje Památník Tomáše Bati ve Zlíně speciální prohlídkový den, a to…
Komentovaná prohlídka zahradou Zikm…
01.10.2023 - 01.10.2023
Zikmundova vila
V neděli 1. října v 11:00 hodin se uskuteční speciální komentovaná prohlídka zahrady s architektem Petrem Všetečkou.…
Roman Paulus zve na speciální Galav…
07.10.2023 - 07.10.2023
Spa hotel Lanterna
Legendární český šéfkuchař bude v sobotu 7. října hostem Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Nenechte si ujít…